Filtrování produktů

Druh krmiva

Domácí zvíře

Cat´s Best


Cat´s Best se zaměřuje na péči o zvířata v bytech a vyrábí pro ně podestýlky s minimální prašností, vysokou savostí a spolehlivým pohlcováním pachů. Cat´s Best se snaží usnadnit denní péči o domácí mazlíčky a pomáhá udržovat váš domov v čistotě.
 

Ať už chováte kočičky, králíky, křečky, morčata, fretky nebo třeba ptáčky, kvalitní podestýlka je pro vás nezbytností, což v Cat´s Best moc dobře vědí. Oproti klasickým pilinám totiž podestýlka pro domácí zvířata lépe váže vlhkost, a hlavně snižuje spotřebu a tím šetří vaši peněženku.
 

Cat's Best se může chlubit výrobou vysoce kvalitních kočkolitů pro kočky, ale i hlodavce a další malá zvířata chovaná v kleci. Veškeré výrobky Cat´s Best jsou vyráběné pouze z přírodních, rostlinných surovin, bez chemických přísad. Hrudkující steliva značky Cat's Best pro kočky jsou 100% biologicky odbouratelná a dají se likvidovat vhozením do biokontejneru či toalety. Cat's Best tak významně pomáhá šetřit životní prostředí!

 
Nalezeno produktů: 1
Varianta: 10 L / 4,3 kg

Jedná se o 100 % přírodní hrudkující stelivo pro kočky, na které se můžete opravdu spolehnout. Podestýlka pro kočky Cat's Best...

Skladem - Odesíláme ještě dnes

U vás již v úterý 18. 6.

Online škola o zvířecí výchově i výživě

Učte se s našimi specialisty

Jak odnaučit štěně kousat nábytek, ruce a další věci

Chcete odnaučit svého malého hafana kousat, co by nemělo? Zjistěte nejdříve, co ho k tomuto chování vede. Máme pro vás tipy.

Proč je dobré krmit svého psa či kočku hovězím masem?

Z jakého důvodu je pro mazlíka vhodné hovězí maso? A jak často mu ho podávat? Mrkněte do článku a zjistěte to.

Štěně se pořád drbe a škrábe - kde hledat příčinu?

Proč se štěně pořád drbe? Příčin může být více. Najděte tu správnou a ulevte svému parťákovi co nejdříve.