Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

AniVital

Anivital - veterinární krmivo a doplňky pro psy a kočky


Psi v posledním době stále víc a víc sdílejí náš životní styl – včetně všech jeho negativ. Přibývá alergií, obezity a imunitních onemocnění. Mnoho z těchto problémů může být vyřešeno vhodným doplňkem stravy nebo speciální dietou – a právě proto je tu AniVital.

 

Značka AniVital je speciální veterinární řadou, vyvíjenou za pomocí nutričních odborníků, veterinářů a vědců. Krmiva AniVital jsou určena především psům trpícím alergiemi a potravinovou intolerancí. V sortimentu značky naleznete také celou řadu dopňků stravy, vhodných při stárnutí, kožních problémech, trávicích potížích apod.

 

AniVital nabízí chutné a hlavně efektivní řešení potravinových intolerancí a alergií psů. Krmiva AniVital HA, která jsou k dostání v rybí a jehněčí variantě, jsou hypoalergenní dietou, vhodnou v případech potravinové nesnášenlivosti, tedy kožních či zažívacích problémech způsobených nevhodným krmením. Obě varianty jsou velmi chutné a snadno stravitelné. Obsahují bílkoviny pocházející pouze z jednoho zdroje, což zjednoduší krmení vašeho psa, pokud je na eliminační jednodruhové dietě. Vyzkoušejte také potravinové doplňky od firmy AniVital. 

V této kategorii už nic nezbylo!

V kategorii ale možná najdete přesně to, co hledáte!

Zobrazit produkty