BeCo Things

Společnost navrhuje a vyrábí ekologické doplňky pro domácí mazlíčky. Zdravotně nezávadné produkty se vyrábí z přírodních materiálů a jsou biologicky rozložitelné, šetrné k životnímu prostředí, funkční a odolné. Výrobky jsou perfektní volbou pro všechny, kteří hledají udržitelné alternativy běžně používaných materiálů. Zakoupením produktů pomáháte snižovat uhlíkovou stopu vašich mazlíčků.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Beco Things – moderní britské potřeby pro psy a chovatele s citem pro ekologii

Mladá britská firma Beco Things vyrábí pomůcky, které skvěle sedí psům, chovatelům i přírodě. Vychází z lásky ke čtyřnohým parťákům i z respektu k životnímu prostředí. Díky tomu jsou její produkty nejen smysluplné a efektivní, ale také maximálně ekologické.

Zodpovědný zakladatel Beco Things milující zvířata i přírodu

Firmu Beco založil v roce 2009 britský podnikatel George Bramble, nadšený milovník přírody a majitel labradora Tarky. Vědom si toho, jak zásadně zatěžuje lidská aktivita přírodu, rozhodl se hledat cesty, jak alespoň v chovatelské oblasti vyrábět nezbytné pomůcky co nejekologičtější cestou

První vlaštovkou jeho ambiciózního plánu se staly misky, které Bramble vyrobil z recyklovaných jídelních hůlek. Úspěch, se kterým se setkaly, otevřel dveře k založení firmy a k výrobě mnohem širšího spektra ekologických chovatelských produktů

Úspěch firmy díky smysluplným produktům a silnému poselství

Z malé firmy se Beco Things stala brzy jednou z nejoblíbenějších značek chovatelských potřeb v Británii a záhy úspěšně expandovala také evropským směrem. Důvody byly zřejmé. 

Na jedné straně zodpovědný přístup k výrobě produktů, které důsledně a empaticky zohledňovaly potřeby psů i majitelů. Na straně druhé hluboký respekt k přírodě a snaha o co největší udržitelnost. Tak si firma získala sympatie tisíců stejně naladěných chovatelů. 

Ekologická výroba a produkty ohleduplné k přírodě

Svůj zájem o přírodu firma dokázala promítnout do ekologizace vlastní výroby i do podoby samotných produktů. Ty od samotného počátku tvořila inovativně s důrazem na znovuvyužití materiálů, s ohledem na jejich přírodní původ i vysokou kvalitu a dlouhou výdrž

Po miskách z čínských hůlek tak záhy následovala kousadla vyrobená z přírodní gumy, odolná konopná přetahovadla či měkké psí hračky vyrobené z mořského plastového odpadu. Vše originální a od nápadu až po realizaci vytvořené přímo firmou samotnou.

Misky pro psy i pytlíky na exkrementy

Dnes je nabídka ekologických produktů firmy stejně bohatá a zahrnuje také široké spektrum pamlsků a krmiv, jejichž společným jmenovatelem zůstává ekologická ohleduplnost. Stěžejní roli však i nadále hrají promyšlené chovatelské potřeby, kterým firma vděčí za svůj úspěch a jedinečnost.

Vedle přírodních misek, jejich krytů, pohodlných pelíšků či nejrůznějších druhů hraček jde mimo jiné také o speciální sáčky na exkrementy. Jsou efektivní a zároveň volně rozložitelné v přírodě. Ideální pomůcka pro každého chovatele, který fandí nejen svým čtyřnohým parťákům, ale také okolní přírodě. 

Jste-li takovým chovatelem i vy, neváhejte a vyzkoušejte se svým psem produkty Beco Things.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva