25. Únor 2021

Belcando – německá kvalita pro vaše psí parťáky

Na základě vlastní unikátní receptury vyrábí firma Bewital jedny z nejkvalitnějších krmiv pro všechny náročné psí strvníky. Jejich produkty zaručují vyváženou a špičkovou kvalitu a při výrobě využívají pouze dlouhodobě udržitelné metody produkce.

Volte vysoký podíl masa

Značka Belcando se od ostatních výrobců při výrobě granulí i masových konzerv odlišuje pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších surovin. Používají čerstvé maso od místních dodavatelů, které zpracovávají dle vlastních receptur. Jak o sobě zakladatelé firmy rádi říkají: "Vše je založeno na odpovědnosti k životnímu prostředí a lásce k lidem i zvířatům." Ke zpracování využívají výhradně maso, nikdy masovou moučku, čímž naprosto ojediněle šetří životní prostředí.

Superpotraviny pro kvalitní život

Krmiva Belcando se pyšní také velkým podílem blahodárných a zdraví prospěšných přísad, protože si jejich přední odborníci jsou moc dobře vědomi toho, že kvalita stravy přímo úměrně souvisí s kvalitou zdraví a délkou života vašeho psího parťáka. Výsledkem je krmivo, které díky holistickému (celostnímu) přístupu obsahuje přirozeně vyvážený koktejl toho nejzdravějšího. V granulích od Belcando můžete najít kromě vysokého podílu masa také moučku z hroznových jadérek, chia semínka, pivovarské kvasnice, amarant, lněné semínko, mořský krill a další nedocenitelné superpotraviny.

Láska k přírodě především

Rodina zakladatele Wiggera po generace pracovala v zemědělství. Když v roce 1963 přemýšlel, jak začít vyrábět krmivo kvalitní a vyvážené, hledal metody založené na přírodní bázi. I po letech při výrobě krmiv firma využívá výhradně vodní a sluneční energie a energie z obnovitelných zdrojů. Nezpracovávají žádné vedlejší živočišné produkty a maso je testováno na přítomnost nežádoucích látek. Neprovádějí testy na zvířatech. V krmivu Belcando nenajdete také žádná barviva, konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

I pro nejvybíravější psy a jejich páníčky

Z krmiv značky Belcando si zkrátka vybere i mlsný psí jazýček. Mohlo by se zdát, že všechny ty super přísady nebudou nejnáročnějším gurmánům chutnat, ale opak je pravdou. Belcando psům opravdu chutná. Jelikož neobsahuje obiloviny, najedí se také alergici a psi se speciálními výživovými nároky. Vybírat můžete ze superprémiových granulí, bezobilných granulí nebo špičkových masových konzerv. To vše najdete za mimořádně příznivou cenu v poměru ke kvalitě krmiv.

 


Byly pro Vás informace v článku užitečné?

Sdílejte je se svými přáteli. Děkujeme!