Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Filtrování produktů

Druh krmiva

Domácí zvíře

Cat´s Best


Cat´s Best se zaměřuje na péči o zvířata v bytech a vyrábí pro ně podestýlky s minimální prašností, vysokou savostí a spolehlivým pohlcováním pachů. Cat´s Best se snaží usnadnit denní péči o domácí mazlíčky a pomáhá udržovat váš domov v čistotě.
 

Ať už chováte kočičky, králíky, křečky, morčata, fretky nebo třeba ptáčky, kvalitní podestýlka je pro vás nezbytností, což v Cat´s Best moc dobře vědí. Oproti klasickým pilinám totiž podestýlka pro domácí zvířata lépe váže vlhkost a snižuje spotřebu, čímž šetří vaši peněženku.
 

Cat's Best se může chlubit výrobou vysoce kvalitních kočkolitů pro kočky i hlodavce a další malá zvířata chovaná v kleci. Veškeré výrobky Cat´s Best jsou vyráběné pouze z přírodních, rostlinných surovin, bez chemických přísad. Hrudkující steliva značky Cat's Best pro kočky jsou 100% biologicky odbouratelná a dají se likvidovat vhozením do biokontejneru či toalety. Cat's Best tak významně pomáhá šetřit životní prostředí!

 
Nalezeno produktů: 1
Varianta: 10 L / 4,3 kg

Kvalitní a oblíbená podestýlka pro kočky

Dočasně vyprodáno