Deník psího pohodáře vs. Deníček kočičí dámy

SMAZAT

Deník psího pohodáře

28. března 2017

 

8:00 – Venčení! Moje oblíbená činnost!

8:30 – Jídlo! To mám moc rád!

9:00 – Škrábání a hlazení! Hmm, to si nechám líbit!

10:00 – Dívání z okna! To mě baví!

11:00 – Hraní si s hračkou! Moje oblíbená činnost!

14:00 – Házení klacíku venku na dvoře! To mě baví!

16:00 – Vrtění ocasem! To dělám moc rád!

17:00 – Pozorování, co dělá páníček! To dělám s radostí!

18:00 – Házení balonku! To si nechám líbit!

20:00 – Sledování televize s páníčkem! To dělám s potěšením!

21:00 – Spaní! Moje oblíbená činnost!

Dneska byl zkrátka zase super den! smiley

 

Deníček kočičí dámy

28. března 2017

 

8:00 - Pes je v tahu. Sice jen na půl hoďky, ale i to se počítá. Mám opět chvilku klidu na svou ranní jógu.

 

8:30 - Snídaně. Jasně, je sice dobrá, ale co takhle zvětšit porce, hm? Pak se nemá páníček divit, že chodím lovit i k němu na stůl. A nejvtipnější na tom je, že když se snažím ukořistit si svůj kousek šunky a začnu po něm chňapat packami, tak si páníček myslí, že je to roztomilé. Občas se mi z té jeho naivity chce brečet.

 

9:00 - Ten pes se jde z páníčka úplně pos...tavit na hlavu. "Drbej mě za ouškem, ještě bříško...a zádíčka taky, jůů a druhé ouško". Kámo, na čem to jedeš? Tohle nikdy nepochopím. Jako chápete, že to psisko za to drbání ani nic nechce?! To u mě platí, že když páníčkovi dovolím dotknout se mého udržovaného hebkého kožíšku, není to zadarmo (nechám se podrbat - zasloužím si šunku).

 

10:00 - 14:00 - Páníček má asi pracovní náladu, protože vytáhnul notebook. Chvilku ho nechám pracovat, aby mi ten noťas zahřál, a pak se na něj jdu vyvalit. Přece jen, na teple se líp odpočívá. 

 

16:00 - Mávání hračkami před mým nosem má být jako vtipný, jo? To má teda páníček hodně ubohý smysl pro humor. To, že to baví psa, neznamená, že se z toho i já půjdu pos...tavit na hlavu. Chceš si hrát - naval šunku. Hezky něco za něco.

 

17:00 - 20:00 - Ten pes je teda neuvěřitelnej patolízal. Dokáže se kolem páníčka motat snad pořád. Nechápu, co z toho má. Ale napadla mě myšlenka, že bych to jeho posluhovačství mohla nějak využít ve svůj prospěch, že? Musím to ještě pořádně promyslet.

 

21:00 - Čas jít spinkat. Ovšem co nejdál od páníčka, protože to jeho chrápání mi rve uši. No jo, pes se k němu opět lísá, ale má to marné, do postele se mu nedostane. Se divím, že má na těle ještě všechny chlupy po tom všem mazlení, hlazení, otírání se o páníčka...ach jo...já bych ho občas nejradši tak hladila a hladila, až bych ho vyhladila.