Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Fromm Family

Fromm Family - Americké superprémiové krmivo pro psy

 

Superprémiové granule pro psy Fromm Family jsou vyrobeny z masa určeného pro lidskou spotřebu: z toho nejkvalitnějšího kuřecího, kachního a jehněčího masa spolu s celými čerstvými vejci a lahodným wisconsinským sýrem čedar pro větší chutnost.

 

Tato značka se už od prvního vydání žebříčku Top Dry Foods, sestavovaném nezávislými americkými kynologickými odborníky, vždy řadí k nejkvalitnějším a dlouhodobě bezpečným krmivům. Jako jediná firma neskupuje suroviny pro výrobu krmiva od různých dodavatelů, ale suroviny pěstuje a produkuje na vlastní farmě a v jejím okolí ve Wisconsinu. Krmivo je léty prověřeno psy a jejich spokojenými majiteli po celém světě.

 

Tato rodinná firma, sídlící ve Wisconsinu – tradiční zemědělské baště USA, se výrobou krmiva pro psy zabývá už od roku 1904 . Jde tak o nejstarší prémiovou značku na světě. V současné době firmu vede už pátá generace Frommovy rodiny, která se jednak snaží udržovat tradici, ale také receptury neustále vylepšuje a aplikuje nové vědecké poznatky z oblasti výživy psů. Proto firma nedávno přišla s holistickými recepturami řady Gold, vhodnými i pro ty nejnáročnější majitele a jejich miláčky. Fromm Family je krmivo přesně pro ty z vás, kteří hledáte opravdovou, léty prověřenou kvalitu.

 

Kompletní výroba se řídí tím, aby suroviny byly co nejčerstvější. Kachní, kuřecí a jehněčí maso je zpracováváno ještě v den, kdy dorazí od dodavatelů. Výsledný produkt je tak opravdu čerstvý. Granule jsou vyráběny při nižší teplotě, jsou extrudovány, aby byla zachována přirozená vlhkost. Krmivo je tak ideálně tepelně zpracované a zároveň se z něj neztrácí bílkoviny. Všechny suroviny jsou prověřeny a mají USDA bezpečnostní certifikát. Jsou zpracovávány na přísně hlídané farmě ve Wisconsinu, všechny jsou regionálního původu. Každá dodávka syrového masa prochází důkladnou kontrolou.

9 důvodů, proč zvolit Fromm Family:

 

- použité maso neobsahuje žádné hormony ani léčiva

- krmiva neobsahují žádné umělé konzervanty

- krmivo má prokazatelně pozitivní vliv na srst a kůži

- tradiční holistické krmivo vyrobené z produktů v potravinářské čistotě a kvalitě

- díky přidanému sýru čedar je vhodné i pro ty největší nežravce

- obsahuje ručně zpracované maso v kvalitě pro lidskou spotřebu

- neobsahuje sóju, kukuřici ani pšenici – tedy žádné potenciální alergeny

- obsahuje probiotika a prebiotika pro kvalitní trávení

- 100letá rodinná tradice Fromm Family

V této kategorii už nic nezbylo!

V kategorii ale možná najdete přesně to, co hledáte!

Zobrazit produkty