Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Filtrování produktů

Velikost plemene

Stáří psa

Značky

GranataPet Natural Taste

Lahodné ultraprémiové granule pro psy GranataPet Natural Taste osloví každého hafana.Nechte vnímat svého čtyřnohého kamaráda přírodu všemi jeho smysly. Jeho oči budou zářit štěstím a vděčností, až mu donesete krmivo, z jehož vůně se bude olizovat i hafan na druhé straně ulice. 

 

Ultraprémiové granule pro psy GranataPet Natural Taste obsahují 70 % čerstvého masa, které je doplněno o zeleninu, horské bylinky a další prospěšné látky. Všechny použité vstupní suroviny jsou v BIO kvalitě a váš parťák tak bude mít v misce tu nejlepší baštu. Přidaná semena z granátového jablka mu navíc splní roli ochranného štítu před bacily. A díky lososovému oleji budete mít doma modela se srstí lesknoucí se na míle daleko. 

 

Uvažujete, co vašemu zvířecímu příteli nejvíce zachutná? Ozvěte se našim výživovým specialistům a vyberte mazlíkovi krmivo na míru. K tomu mu pořiďte i novou misku a budete mít toho nejspokojenějšího hafana.

 Co můžete udělat, aby váš pes zase vylizoval s chutí misku? Mrkněte na tipy v našem článku.

Nalezeno produktů: 1
Varianta: 4 kg

Ultraprémiové granule s lososem pro štěňata plemen všech velikostí

Skladem - Odesíláme pozítří

U vás již v úterý 2. 6.