GranataPet

Labrador a granátové jablko. Ti stáli na počátku německé značky krmiva GranataPet. V roce 2005 se zakladatel značky Markus Fuchsenthaler dozvěděl, že jeho milovaná fena Cira, kříženka labradora, trpí potravinovou alergií. A tak se rozhodl vzít věci do svých rukou a ponořit se do tajů výživy psů. Několik let s odborníky vyvíjel tu pravou recepturu, než v roce 2008 spatřily světlo světa první konzervy pro psy s jedinečným složením – všechny produkty GranataPet obsahují totiž semínka granátového jablka.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

GranataPet – prvotřídní maso pro psy i kočky v lahodném želé

Labrador a granátové jablko. Ti stáli na počátku německé značky krmiva GranataPet, která na konci roku 2008 dobyla trh svou propracovaností, originalitou a především kvalitou. Aneb když máte psa nebo kočku s alergií a chcete jim dát to nejlepší.

Když se spokojíte jen s tím nejlepším

V roce 2005 se zakladatel značky Markus Fuchsenthaler dozvěděl, že jeho milovaná fena Cira, kříženka labradora, trpí potravinovou alergií a že je těžké sehnat pro ni na tehdejším trhu kvalitní a plnohodnotné krmivo. A tak se Markus rozhodl vzít věci do svých rukou a ponořit se do tajů výživy psů. Několik let s odborníky vyvíjel tu pravou recepturu, než v roce 2008 spatřily světlo světa první konzervy pro psy s jedinečným složením – všechny produkty GranataPet obsahují totiž semínka granátového jablka. V roce 2011 pak rozšířil sortiment značky také o řadu pro kočky.

Granátového jablko – úspěch receptury

Zázračná granátová jablka obsahují mimořádně vysoké množství kyseliny ellagové. Ta funguje jako skvělý antioxidant, který pomáhá bojovat s volnými radikály v těle. Zmírňuje oxidační stres, projevy stárnutí, pomáhá jako prevence i v boji s rakovinou, zlepšuje funkci mozku. Pomáhá udržovat zdravá játra i srdce. Proto GranataPet přidává semínka do každé své receptury a jejich produkty se tím stávají naprosto jedinečnými. Granátové jablko je ochrannou známkou a nositelem jména značky GranataPet. 

Na čem si značka zakládá?

Výrobce GranataPet klade velký důraz na druhově pestré, vyvážené a zdravé krmivo pro psy i kočky. Používají pouze prvotřídní suroviny z kvalitních, nejlépe BIO zdrojů. Všechny produkty jsou striktně bez obilovin, konzervantů a dochucovadel a bez GMO, tedy geneticky modifikovaných organismů. 

Do každé receptury také kromě semen granátových jablek přidávají plnohodnotné oleje a moučku ze slávky zelenoústé – novozélandské mušle. Prospívá kloubům, vazům, chrupavkám a pohybovému aparátu celkově. 

Filozofie GranataPet

Sídlo značky se nachází v lesích na jihu Německa, což značně definuje i celou filozofi – výrobce si zakládá na udržitelnosti, jednoznačně je proti pokusům na zvířatech a dbá na kvalitu a co největší přirozenost všech použitých surovin. Pro své výrobky hledají pokud možno lokální suroviny. Každé nové složení krmiv vždy nejprve otestují psi a kočky zaměstnanců, přátel a známých a teprve když se osvědčí, je uvedeno do prodeje. Protože všichni z GranataPet jsou milovníky zvířat, podporuje značka pravidelně organizace na ochranu zvířat a prošlé nebo poškozené zboží nikdy nevyhazují, ale darují zvířatům v nouzi

Budoucnost je stěžejní

Protože všichni v GranataPet vědí, že planeta potřebuje chránit, snaží se být firma co nejvíce eko friendly. Balíky balí tak, aby zanechaly co nejmenší uhlíkovou stopu. Kladou velký důraz na zavádění nejnovějších poznatků a norem. Také vydávají vlastní časopis a edukativní materiály o výživě psů a koček. Díky poctivosti, s jakou vyvíjejí další receptury, získala již značka GranataPet ocenění IFS (International food standard) nebo také BRC (vysoká úroveň bezpečnosti potravin).

Výhradně místní kvalita

Maso a další suroviny odebírají v GranataPet výhradně od lokálních BIO výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracují a důvěrně je znají. Všechny přísady podléhají přísné veterinární kontrole a jsou testovány externími i interními laboratořemi. Své výrobní závody má GranataPet v Německu, Rakousku a také Švýcarsku

Pro gurmány i náročné strávníky

Díky poctivým vstupním surovinám prvotřídní kvality, propracovanému výrobnímu procesu a jedinečné receptuře si produkty značky GranataPet zamiluje i ten největší psí nebo kočičí gurmán. Navíc je ideální volbou pro zvířata s potravinovou alergií a přitom maximálně dbá o jejich zdraví a harmonické trávení. Vybírat můžete z několika specializovaných řad, kterým žádný čtyřnohý parťák neodolá. 


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva