Filtrování produktů

Druh krmiva

Domácí zvíře

Hownd


Společnost HOWND® vyrábí luxusní produkty pro pejsky a kočičky na bázi čistě přírodních směsí aromatických olejů, vitaminu E, pro-vitaminu B5, pšeničných bílkovin, ovesných vloček a šťávy z listů aloe vera.
 

HOWND® zaměřuje svou výrobu zejména na parfémy pro psy a kočky. Zvířecí vůně jsou vyrobeny s vyrovnaným pH faktorem a jsou šetrné k pokožce a srsti. HOWND® výrobky jsou určeny pro náročné psy a kočky. Smyslem společnosti HOWND® je zajistit, aby vaši domácí mazlíčci vypadali úžasně a voněli výjimečně.
 

Všechny produkty HOWND® jsou vyrobeny bez použití chemikálií, alkoholu, parabenu, mýdel či barviv. Výrobky HOWND jsou taktéž bezpečné pro použití s aktuálními antiparazitárními produkty.
 

HOWND produkty nesou označení Leaping Bunny (Skákající Zajac), což je ocenění udělované organizací ochraňující zvířata – Cruelty Free International.

 
Nalezeno produktů: 2
Varianta: 250 ml

HOWND® Playful Pup, Přírodní deodorant pro štěňátka,je speciálně vyvinutý pro štěňata. Deodorant se aplikujena suchou srst...

Skladem - Odesíláme zítra

U vás již ve čtvrtek 1. 10.

396 Kč
Hownd Parfém pro fenky
Varianta: 250 ml
Varianta: 250 ml

Rádi si svou psí slečnu rozmazlujete? Pokud vaší fenečce chcete dopřát opravdu luxusní péči a krásně provoněnou srst, potom...

Dočasně vyprodáno