Kasiks

Michael Florian, zakladatel Taplow Ventures, FirstMate Pet Foods a KASIKS Pet Foods, rybařil na lodi ‘Taplow’ dlouhá léta, než se ukázalo, že vyčerpání populace ryb není pouze fenoménem východního pobřeží. Michael se proto zapojil do výroby rybího krmiva pro rychle se rozvíjející odvětví chovu lososa. Po plavidle ‘Taplow’ pojmenoval svou firmu Taplow Feeds. Majitelé lososích farem byli nespokojeni s tím, že strážní psi kromě toho, že hlídali farmu před predátory, také pojídali ryby z farmy. Proto požádali Michaela o výrobu krmiva, které uspokojí potřeby psů. Michael tak učinil.

 

Od té doby se FirstMate a KASIKS staly světovými značkami. Taplow Feeds nadále vyrábí krmivo pro ryby a využívá stejné, vysoce kvalitní ingredience při výrobě krmiv pro domácí mazlíčky. Naše firma nyní zahrnuje vysoce kvalitní diety, které splňují veškeré požadavky na výživu, od štěňat a koťat až ke stárnoucím zvířatům. Naše moderní stroje a pokročilé technologie zaručují kontrolu kvality. Už od začátku Michael věděl, že chce vyrábět vysoce kvalitní krmivo. Nechtěl být jen marketingovou společností. Naše společnosti fungují již přes 25 let. Máme loajální zaměstnance a dodavatele, ale především máme loajální zákazníky, kterých si velmi vážíme.
 

KASIKS Pet Food je značkou Taplow Ventures. Taplow Ventures je pověstná produkcí bezpečných a zdravých krmiv pro psy a kočky.


KASIKS Pet Food využívá vždy jen jednoho druhu masa, čímž přispívá ke zlepšení stravitelnosti krmiva a zároveň snižuje pravděpodobnost reakcí citlivého žaludku. Navíc směs čočky, hrachu a cizrny poskytuje vysoce stravitelné sacharidy a bílkoviny. KASIKS diety také obsahují směs borůvek, malin, brusinek, kokosu a kapusty pro jejich pozitivní vliv na zdraví.


Kuřecí tuk používaný v KASIKS Pet Foods je zpracováván bez bílkovin, díky čemuž eliminuje riziko alergií způsobených kuřaty. To znamená, že nemusíte mít obavy z alergií na kuřecí maso u obou variant krmiv Wild Pacific Ocean Fish Formula a Free Range Lamb Meal Formula. Kuřecí tuk je také skvělým zdrojem zvířecího tuku a je bohatý na omega 6 mastné kyseliny.

V této kategorii už nic nezbylo!

V kategorii ale možná najdete přesně to, co hledáte!

Zobrazit produkty