Krmivo pro kočky Rybí maso

Kočka je vybíravý mlsoun už od přírody a splnit její představy o složení stravy není vždy jednoduché. Ať už se jedná o kotě, dospělou kočku nebo kočičího seniora, kvalitní krmivo je důležité. Dopřejte své šelmě lahodný a pestrý jídelníček, který doplní vše, co její tělo potřebuje. V nabídce naleznete mnoho druhů granulí, konzerv, kapsiček, pamlsků a vitamínů pro perfektní zdraví a dostatek energie na každodenní dovádění. 

Vybírat můžete krmení pro kočky z více než 13 prověřených značek jako např. Best Breeder nebo Leonardo, které jsou mezi zákazníky oblíbené. Krmivo pro kočku volte podle věku, životního stylu i zdravotního stavu. Má vaše kočka speciální požadavky, a chcete jí vybrat to nejlepší? Neváhejte a nechte si poradit od našich výživových specialistů, kteří vašemu parťákovi doporučí to nejlepší.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Upřesněte své
požadavky

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Jak vybrat kvalitní krmivo?

Co zvolit: Granule, nebo kapsičky a konzervy? Které živiny jsou v krmivu pro kočky opravdu důležité?

Staré známé rčení „jste to, co jíte“ platí nejen pro člověka, ale i pro kočku. Jelikož na vás v tomto směru váš čtyřnohý parťák plně spoléhá, zvolte to nejlepší krmivo podle jeho aktuálních potřeb.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva