Nutra Nuggets

Superprémiové granule pro psy Nutra Nuggets jsou vyráběny v USA dle nejnovějších trendů a poznatků ve výživě. Poskytují prvotřídní výživu vašim psům a kočkám. Všechna krmiva Nutra Nuggets splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO - Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo je testováno od výběru suroviny přes zpracování až ke konečnému výrobku.

 

Omega mastné kyselinyOMEGA MASTNÉ KYSELINY
Vyvážený poměr omega mastných kyselin pro zdravou kůži a lesklou srst.

 Vyvážená recepturaVYVÁŽENÁ RECEPTURA
Vysoká kvalita surovin s adekvátním poměrem vitamínů a minerálních látek napomáhá optimálnímu zdraví v určitých fázích života a aktivity.
 


Receptury s jehněčím masemRECEPTURY S JEHNĚČÍM MASEM
Jehněčí maso je vynikajícím zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a napomáhá psům zůstat aktivní a fit. Jehněčí receptura je velmi chutná alternativa pro citlivé zažívání psů zvyklých na jiné zdroje bílkovin.
 

 

Podpora zažívacího traktu

PODPORA ZAŽÍVACÍHO TRAKTU
Kvalitní proteiny, vařené celozrnné obiloviny, řepná dužina a kvalitní zdroj vlákniny pomáhají udržet zdravý zažívací trakt.


 

Speciální receptura pro staré psy

SPECIÁLNÍ RECEPTURA PRO STARÉ PSY 8+
Receptura navržená pro potřeby starších psů, psů s nadváhou a nízkou aktivitou. Krmivo obsahuje všechny důležité látky a živiny a snížený obsah tuku kalorií tak, aby nedocházelo k nadváze.Glukosamin a chondroitin

GLUKOSAMIN A CHONDROITIN
Garantovaný zvýšený obsah glukosaminu a chondroitinu pro podporu kloubního a pohybového aparátu najdete ve všech recepturách Nutra Nuggets.


 

Krmivo vhodné pro aktivní psy

KRMIVO VHODNÉ PRO AKTIVNÍ PSY
Zvýšený obsah vysoce kvalitního proteinu a tuku dodává energii a sílu všem aktivním psům.

V této kategorii už nic nezbylo!

V kategorii ale možná najdete přesně to, co hledáte!

Zobrazit produkty