O nás

Krmíme s láskou - už 7 let

Je to k nevíře, jak ten čas letí. Před 7 lety jsme naplnili první psí misku a byli jsme na to tři. Dnes jich naplníme 1 500 denně a je nás na to mnohem víc. Jedno se ale nezměnilo. Pořád je pro nás na prvním místě zdraví vašich mazlíčků. A to začíná právě u krmení. 

Dobře víme, že každý pes i kočka jsou jedineční a že mívají mlsné jazýčky. Umíme doporučit krmivo na míru, a na tom si zakládáme. Řekněte nám, koho máte doma, co mu chutná nejvíc, jestli má třeba nějaké potíže a my se postaráme o to, abychom společně vybrali krmivo, které mu nejlépe sedne. 

Abyste si nemysleli - tam nahoře na obrázku, to nejsou jen tak nějací prodavači granulí. Jsou to jednak profíci vycvičení ve výživě psů a koček, jednak také majitelé řady psích i kočičích osobností. Třeba naší maskotky Easy nebo bulíčka Ice, který chvíli neposedí. Však to znáte sami. Krmíme je s láskou a s tou také pomáháme plnit mističky vašich mazlíčků. 

7

let

60+

ověřených značek

150

otázek denně

1 milion

plných mističek

O hebkou srst a zdravá bříška vašich mazlíčků se staráme už 7 let

Všechna naše krmiva splňují zásady zdravé výživy a jsou z kvalitních surovin od předních výrobců z Ameriky a Evropy. 

Naši výživoví poradci zodpoví denně zhruba 150 otázek týkajících se výživy, výcviku a života se psy a kočkami. 

Za rok naplníme 1 milion mističek psů a koček. Většinu z nich pravidelně doplňujeme. 
 


Ale abychom dlouho nemluvili o sobě. Co vy? Máte psa nebo kočku? Je to pecivál nebo nadšený sportovec? Myslím, že je nejvyšší čas, vybrat mu něco dobrého na zub. Chcete to vyzkoušet? 

A než se každý z nás představí, rád bych vás za všechny naše výživové specialisty, kolegy i veterináře pozval do Facebookových skupin Zodpovědní pejskaři nebo Zodpovědní kočičkáři. Řešíme tam do hloubky všechno možné. 

Spokojená bříška a spoustu krásných chvil vám přeje

Pavel Stein

ten, který KrmímKvalitně.cz založil

S láskou vaše mazlíčky krmí

Pavel Stein

 Zodpovědný páníček KrmímKvalitně.cz

Pavel před sedmi lety KrmímKvalitně.cz založil. Je to vizionář, velký pracant a dává směr všemu, co děláme. Při tom všem je  ale jeho největší starostí to, abyste byli spokojení, šťastní a zdraví vy i vaši mazlíčci. Doma má australského ovčáka jménem  Easy. 

Jakub Chlán

Manažer skladu a logistiky

Kuba je ten, kterému projde rukama každá granule i kapsička, kterou si u nás objednáte. V hlavě má uloženy všechny možné údaje, které se týkají krmiva, a dokáže je vysypat z rukávu na počkání. Tvrdí o sobě, že je plachý, ale my mu to nevěříme. 

Eliška Grossmannová

 Specialistka zákaznické péče

Naše Eliška by se pro vás rozdala. Je to ona, kdo vám po telefonu nebo online radí s výživou psů i koček, protože dobře ví, že každý z nich je jedinečný a potřebuje krmení, které mu prostě sedne. Fenečku Kheiru rozmazluje kapsičkami Belcando a nikdy jí nedává lidské jídlo, protože ví, že v jídelníčku musí být pořádek.  

 

 

Kontakty

Sídlo společnosti:

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.
Olomoucká 247/46,
Předměstí, 746 01 Opava

IČ: 01383523
DIČ: CZ01383523

Doručovací adresa a sklad:
U Statku 449/6, 747 05 Opava - Malé Hoštice

Bankovní spojení:
- platby v CZK: 275952211/0300
- platby v EUR: CZ15 0300 0000 0002 8128 1194

Obchodní podmínky