Kdo jsme a co děláme

 

 

 

“Pomáháme zodpovědným majitelům psů a koček porozumět jejich čtyřnohým přátelům a navázat s nimi silné pouto založené na lásce, trpělivosti a pochopení.”

 

Před 9 lety jsme naplnili první misku a byli jsme na to tři. Dnes jich denně naplníme přes 1 500 a je nás mnohem víc. Jedno se ale nezměnilo. Pořád je pro nás na prvním místě zdraví vašich zvířecích parťáků.

 

Věříme, že kvalitní krmivo je základním stavebním kamenem vitality všech čtyřnohých kamarádů a že si každý z nich zaslouží individuální přístup. Denně proto vybíráme a doporučujeme jen ta nejlepší krmiva na míru vašim specifickým potřebám.


Co přesně máme kvalitním a zdravým krmivem na mysli? Musí odpovídat našim nárokům na kvalitu, jen pak ho můžeme s čistým svědomím prodávat.

  • Pochází z důvěryhodných zdrojů

  • Má konkrétně specifikované suroviny.

  • Převažují v něm živočišné bílkoviny. 

  • Obsahuje vysoký podíl vitamínů a minerálů.

  • Samozřejmostí je přírodní konzervace s minimálním obsahem chemie.

 

 

Tato krmiva pomáháme majitelům poznat. Jako přední odborníci na výživu je vzděláváme a předáváme jim své zkušenosti, aby se v nabídce krmiv dokázali zorientovat a vybrali to nejlepší právě pro svého parťáka.

 

Naším cílem je svět plný zdravých chlupáčů, kteří si mohou naplno užívat život se svými pány. Proto na trh dodáváme prvotřídní produkty za férové ceny – aby skutečně zdravý a spokojený život mohli prožít tisíce psů a koček.

 

Přátelství, empatie a smysl pro jednotu jsou totiž naším životním stylem.

 

V KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. budujeme tým mladých a pozitivně naladěných lidí, které spojuje láska ke zvířatům. Nejsme anonymní korporace, ani nadnárodní firma. Jsme tým nadšených chovatelů, kteří chtějí pomáhat a šířit své znalosti dál. Tomu, co děláme, věříme a zakládáme si na osobním přístupu. Každý zákazník je pro nás jedinečný a staráme se o něj proto s odpovídající důsledností a péčí.

 

7

let

60+

ověřených značek

150

otázek denně

1 milion

plných misek

O hebkou srst čtyřnohých parťáků a jejich zdravá bříška se staráme už 7 let.

Všechna naše krmiva splňují standardy zdravé výživy a pochází z kvalitních surovin od předních výrobců z Evropy a Ameriky.

Naši výživoví poradci denně odpoví na zhruba 150 otázek týkajících se výživy, výcviku i běžného života se psy a kočkami.

Za rok naplníme 1 milion psích a kočičích misek. Většinu z nich doplňujeme pravidelně.