Olivers

Proč Oliver's? Protože každý pes i kočka si zaslouží zdravé krmení


Společnost OLIVER'S byla založena v roce 1998. Velmi rychle si získala mnoho malých i profesionálních chovatelů psů, neboť díky krmivu OLIVER'S jsou výsledky viditelné po několika týdnech. Krásná lesklá srst, svěží, vitální a energický život vašich domácích mazlíčků – to vše můžete očekávat od tohoto krmiva.

Superprémiová krmiva OLIVER'S pro psy a kočky vychází z bohatých zkušeností kanadských krmiv. Receptury OLIVER'S byly vyvinuty v Kanadě a od roku 1998 jsou vyráběny v Dánsku ve spolupráci s evropskými veterináři a odborníky na výživu. Krmiva OLIVER'S jsou pod neustálou kontrolou kvality. Receptury obsahují ingredience vysoké kvality, které zaručují, že krmiva OLIVER'S splní potřeby vašeho psa na 100 % – bez ohledu na jeho stáří a úroveň aktivity.

Psi potřebují mnoho bílkovin živočišného původu, a proto v recepturách naleznete vysoký obsah čerstvého chutného masa v potravinářské kvalitě. V rámci prevence zdraví psů a koček výrobce nepoužívá suroviny, které mohou vytvářet alergie a potravinové intolerance, jako je pšenice, ječmen, žito a sója. V krmivech samozřejmě nejsou použita žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervační látky.


"V OLIVER'S denně mluvíme o kvalitě života u psů a koček, a proto věnujeme velkou pozornost právě výběru a kvalitě použitých surovin. Neustále zlepšujeme naše receptury a vyvíjíme nové produkty tak, aby krmivo bylo vždy chutné a přesně odpovídalo potřebám vašeho domácího mazlíčka."

 

V této kategorii už nic nezbylo!

V kategorii ale možná najdete přesně to, co hledáte!

Zobrazit produkty