Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Filtrování produktů

Druh krmiva

Domácí zvíře

PETSAFE

Vytváření nejlepších momentů s mazlíčky od roku 1991
Samozřejmostí je, že jsme milovníky zvířat. Již od prvních dnů PetSafe® naše láska k domácím mazlíčkům znamenala, že jsme všichni sdíleli stejný sen, aby se PetSafe® stala jednou z nejdůvěryhodnějších značek pro majitele zvířat po celém světě.

Dodržujeme hodnoty společnosti, chceme být důvěryhodní, oddaní a skuteční. Jsou to hodnoty inspirované naším generálním ředitelem, který jako vášnivý majitel mazlíčka vytvořil otevřenou a upřímnou kulturu. Nasloucháme našim zákazníkům a navzájem reagujeme na neustálé zlepšování našich produktů a procesů.

Naše značky:
Naše mateřská společnost Radio Systems Corporation vlastní mnoho z nejznámějších značek pro zvířata na světě. Stejně jako PetSafe® k nim patří i společnost SportDOG® (vůdce výcvikového vybavení pro lovecké psy) a nejprodávanější značky Drinkwell® (Pet Fountains), Busy Buddy®, FroliCat® (hračky pro kočky) a ScoopFree® (samočisticí podnosy).

Nalezeno produktů: 3
Varianta: 1 ks

Digitální krmítko PetSafe Two Meal, které je vhodné pro kočky a malé psy.

Na dotaz

Zjistíme dostupnost u dodavatele

Varianta: 1 ks

Krmítko Healthy Pet Simply Feed™ používána dávkování potravin speciálnídopravníkový pás, který...

Na dotaz

Zjistíme dostupnost u dodavatele

Varianta: 1 ks

Krmítko, Digitální Eatwell™, 5 Meal. Digitální krmítko pro kočky i psy nastavitelné na 48 hod. vpřed. LCD displej + 5 misek...

Na dotaz

Zjistíme dostupnost u dodavatele