Primordial

Italská rodinná firma Mister Pet, výrobce přírodních krmiv Primordial, je součástí dlouhé zemědělské tradice, kterou v parmském Údolí jídla úspěšně rozvíjela rodina Gambarelli již roku 1838. Velkou pozornost věnuje kvalitě surovin, stejně jako výrobnímu procesu. V jeho centru stojí důraz na šetrné zpracování a přínosnost všech použitých ingrediencí. Maso vařené výhradně v páře a promyšlená kombinace italských bylin, ovoce a zeleniny tvoří dokonale vyvážený komplex živin, vitamínů a minerálů maximálně podporující zdravý vývoj a spokojený život psích parťáků. 

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Krmivo pro psy Primordial – špičkové ingredience vybírané s italskou láskou k jídlu

Parmské Údolí jídla je místem, kde najdete ty nejlepší suroviny. A také zkušené odborníky, kteří s nimi umí pracovat. Své o tom ví firma Mister Pet, v jejíž režii vzniká přírodní krmivo pro psy Primordial. Dokonale holisticky vyvážené, nutričně pestré a postavené na úctě ke zvířatům i okolní přírodě. 

Dlouhá tradice chovu a péče v Údolí jídla

Pro italskou firmu Mister Pet je vášeň k jídlu tradicí, jejíž počátky sahají až do roku 1838. Právě tehdy se zemědělská rodina Gambarelli rozhodla usadit na parmských kopcích oblasti Reggio Emilia Apennines, kde její členové založili první farmu zaměřenou primárně na chov dobytka. Využili kouzla okolí Parmy, známého jako Údolí jídla, ve kterém odjakživa panovaly skvělé podmínky pro pěstování plodin i chov zvířat. Produkty zdejšího zemědělství byly díky tomu vždy mimořádně kvalitní a z každého jídla dělaly zážitek, což oblasti přineslo zasloužený věhlas. 

Rodinná firma, která dbá o zvířata

Na tuto tradici chtěli členové rodiny Gambarelli navázat a dařilo se jim to skvěle. Svou farmu postupně rozšířili o chov prasat, ovcí i drůbeže a intenzivně se věnovali také pěstování obilí a výrobě sýra. Přebytky vzniklé při výrobním procesu se snažili efektivně zužitkovat, což ve spojení s přirozenou láskou ke zvířatům vedlo k zájmu o přípravu krmiv. V roce 1984 založili první továrnu soustředící se na konzervaci masa, kterou o 11 let později doplnila samotná firma Mister Pet specializující se již přímo na výrobu přírodních krmiv Primordial. Rychle se vyhoupla mezi přední producenty a spokojené zákazníky našla doma i daleko za italskými hranicemi.

Z výjimečných surovin vzniká výjimečné krmivo Primordial

Za úspěchem značky Primordial stála vysoká kvalita produktů i filozofie, na které firma staví. Opírá se v prvé řadě o bohaté zkušenosti, které rodina Gambarelli získávala při práci se zvířaty a které si její členové po generace předávali. Se stejnou péčí jako ke zvířatům přistupovali také k plodinám, jejichž prověřený původ, kvalita a výživová hodnota byly pro firmu vždy zásadní. 

Právě z nich vytváří zkušení veterináři a odborníci na výživu krmiva, která odpovídají zdraví, chuti i výživovým nárokům psů v každé fázi jejich života. Maso vařené výhradně v páře, promyšlené kombinace čerstvého ovoce, zeleniny a italských bylin, to všechno tvořilo a dodnes tvoří holisticky vyvážený celek, který všestranně podporuje zdraví čtyřnohých parťáků.

Se zodpovědností k přírodě

Výjimečná kvalita receptur krmiv pro psy Primordial je zároveň odrazem vysoké kvality výrobního procesu. Firma do něj neustále investuje a modernizuje jej tak, aby byla schopna vyrábět excelentní krmiva s respektem ke zvířatům i životnímu prostředí, vůči kterému firma cítí velkou odpovědnost. Aktivně proto využívá obnovitelné zdroje energie z fotovoltaických panelů a důsledně čistí vodu a vzduch, s nimiž při výrobě pracuje. 

Pro nadšené jedlíky i vybíravé mlsouny

Dlouhá zemědělská tradice, vysoké nároky na kvalitu surovin a zodpovědná důslednost při výrobě jsou hlavními důvody úspěchu firmy Mister Pet a oblíbenosti psího krmiva Primordial. Je lahodné, skvěle vyvážené a plné cenných živin, které štěňata i dospělí psi ocení při každé své aktivitě. 

Originálními kombinacemi surovin a vysokým obsahem masa osloví psy s pořádným apetitem i ty vybíravé. Díky bezobilnému složení sedí také alergikům. Stačí jen z bohaté nabídky masa, zeleniny, ovoce a bylin vybrat tu správnou kombinaci právě pro vašeho psa.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva