ProDen

Pečujte účinně o chrup svého psa a kočky pomocí doplňků ProDen. Společnost se sídlem v řecké Soluni nabízí již více než 15 let patentovaný produkt PlaqueOff, který je přirozeným pomocníkem při každodenní ústní hygieně domácích mazlíků po celém světě. Dentální pamlsky a další doplňky významně napomáhají snížit tvorbu plaku a zubního kamene. Dech vašeho parťáka tak bude svěží každý den.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Produkty ProDen pomáhají udržovat svěží dech dech a zdravý chrup psů a koček

Řecká firma ProDen již více než 15 let nabízí patentovaný produkt PlaqueOff, který je přirozeným doplňkem každodenní ústní hygieny psů a koček po celém světě. Klinicky prokazatelný pozitivní účinek udělal z produktů ProDen první volbu při péči o chrup. Vaše parťáky může doprovázet celý jejich život – od malého štěněte a kotěte až po seniorský věk. 

Norská řasa aktivně snižuje tvorbu plaku a zubního kamene

Péče o ústní hygienu psa a kočky je důležitou součástí jejich životů. Dentální výživové doplňky osvěží dech parťáka, a díky jejich speciálnímu tvaru a složení při žvýkání a převalování v tlamě stírají zubní plak. 

Mořská řasa Ascophyllum Nodosum účinně snižuje tvorbu bakterií v tlamě, které mohou způsobovat zápach, zubní plak, zubní kámen či krvácení dásní. Řasa je pěstovaná v čistých severských mořích u pobřeží Norska a Islandu a je schválena Světovou zdravotnickou organizací, Americkým ústavem pro kontrolu potravin a léčiv, Organizací Spojených národů pro potraviny a zemědělství a nakonec je také schválena GRAS jako bezpečná.

Svěřte zuby svého psího a kočičího miláčka do rukou přírody, přípravky ProDen jsou bez umělých barviv, lepku a cukru.

Lahodná odměna, která pečuje o chrup

Čistíte pravidelně zuby svému domácímu mazlíčkovi, ale moc se mu to nelíbí? Co takhle odměnit ho šťavnatým pamlskem, který mu zuby vyčistí sám. Přežvykováním dentálních pamlsků se stírá zubní plak, který by mohl způsobit například zubní kámen a další problémy. Díky pamlskům ProDen tak snižujete rizika onemocnění dutiny ústní. Dentální pamlsky navíc napomáhají procvičit žvýkací svaly a dásně, a jsou tak neodolatelné, že si na nich pochutná každý mlsný jazýček.

Studie VOHC pro odstranění plaku

Veterinary Oral Health Council neboli Veterinární rada pro ústní zdraví na základě rozsáhlých studií prokazuje bezpečnost a splnění přísných požadavků pro dentální účinnost produktů

Studie byly provedeny na dvou skupinách zdravých psů, kterým byl před začátkem odstraněn veškerý zubní plak a kámen. První skupina dostala ProDen PlaqueOff® Dental Bites a druhá placebo s identickým složením, které neobsahovalo aktivní složku - řasu Ascophyllum Nodosum. Měření plaku probíhalo vždy po 30 dnech. U psů, kterým byl podáván přípravek ProDen PlaqueOff® Dental Bites, byla výrazně snížena tvorba plaku průměrně o 40 % a tvorba zubního kamene až o 38 % ve srovnání se skupinou psů, kterým bylo podáno placebo.

Výrobky ProDen tak významně napomáhají snížit tvorbu plaku a zubního kamene psů a koček.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva