Alcott

Udělejte z každé procházky se svým parťákem parádní dobrodružství. Díky produktům Alcott bude venčení efektivní, snadné a pro psa naprosto bezpečné, a to ať už se procházíte kolem bloku, zkoumáte město nebo vyrážíte do hlubokých lesů. Vybírat můžete praktické obojky či vodítka. Společně stráveným časem venku se svým parťákem utužíte vzájemný vztah a budete si blíž než kdy jindy.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Žádný produkt

Chovatelské potřeby Alcott promění obyčejné procházky v dobrodružství

Součástí dlouhého a spokojeného života vašeho psího kamaráda je kromě kvalitní stravy a péče také dostatek pohybu a zábavy. Značka Alcott v zastoupení společností PAW (Pet Adventures Worldwide) nabízí již více než 30 let širokou škálu chovatelských potřeb pro psy. Jsou skvělými společníky při každém výletu, a to i když vyrážíte pouze na krátkou procházku kolem domova.

Vybavení pro outdoorové nadšence

Hlavním posláním značky Alcott je zaručit spoustu dobrodružství čtyřnohým parťákům a jejich páníčkům při každém venčení. Své nadšence si značka získala již ve 42 zemích a za úspěch vděčí kombinaci cenově dostupných produktů, bezpečí pro pejsky a kvalitnímu zpracování. Outdoorové příslušenství Alcott je určené pro každého psa. Společnost vytváří přátelské prostředí a prvotřídní servis konečným zákazníkům.

Značka Alcott pro spokojené psy

Nabízí široký sortiment pro psy i jejich majitele, který je do detailu promyšlený tak, aby maximálně vyhovoval potřebám domácích mazlíčků. Výrobky jsou navrženy pro snadné a zábavné použití a zároveň pro maximální pohodlí. Odborníci při výrobě mysleli také na bezpečí vašich psů.

Dostatek pohybu pro zdraví parťáka

Pravidelný pohyb je pro vašeho psího kamaráda nesmírně důležitý, a to pro jeho zdraví a vitalitu. Díky pravidelným procházkám v přírodě bude váš pes šťastnější. Ať už se procházíte kolem bloku, zkoumáte město nebo vyrážíte do hlubokých lesů, zůstat ve spojení se svým mazlíčkem je důležité po celou dobu cesty. Značka Alcott nabízí praktické obojky či vodítka. Spolehněte se například na navíjecí vodítko s polstrovanou rukojetí, reflexními pásy a uzamykacím mechanismem, který pracuje s vaším přirozeným pohybem chůze.

Spolupráce s neziskovými organizacemi

Láska ke zvířatům přivedla společnost na zajímavou spolupráci s neziskovými organizacemi. Organizace mohou požádat o příspěvky pro podporu jejich zvířat. Firma Alcott zajistí produkty přímo z výroby. Například se jedná o položky se zaměněnou barvou, avšak vždy se jedná o produkty 100% kvality. 

Pro šťastné psy i jejich páníčky

S chovatelskými produkty Alcott rozhodně nešlápnete vedle, a to ať už při krátkých procházkách kolem domova nebo při dlouhých výletech. Venčení parťáků díky nim bude efektivní, snadné, příjemné a navíc pomůže navázat chovatelům harmonický vztah s jejich čtyřnohými parťáky, což společnost považuje za jeden z důležitých cílů.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva