Kvalitní krmivo pro psy

Hledáte krmení pro svého psa, které bude vyvážené a zároveň si na něm váš parťák skvěle pochutná? Každý pes je unikátní a ať už se jedná o štěně, dospělého psa nebo psího seniora, volba kvalitního krmiva je důležitá pro jeho zdraví a celkovou vitalitu. Vybírejte z mnoha druhů psích granulí, konzerv, kapsiček, pamlsků a vitamínů pro dlouhý a spokojený život vašeho parťáka. 

V našem sortimentu najdete psí krmiva více než 20 druhů značek kvalitního krmiva pro psy, jako např. Best Breeder nebo Belcando. Veškeré suroviny, které krmivo obsahuje, splňují vysoké nároky na kvalitu a čerstvost. Navíc se po nich bude váš parťák olizovat až za ušima. Nabídka je přizpůsobená také psům se speciálními potřebami. Nevíte si rady, jaké krmivo bude pro vašeho psa nejlepší? Nechte si poradit od našich výživových specialistů psí krmivo na míru.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Upřesněte své
požadavky

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Jak vybrat kvalitní krmivo?

Etikety granulí pro psy mohou působit zmateně a je těžké se vyznat, co je nejlepší. Zjistěte, jak se zorientovat ve složení krmiv.

Zajímá vás, čím krmíte? Granule pro psy mají často podobné složení. Přesto jsou každé jiné. Jak se vyznat v názvosloví, které najdete na etiketě a co je vlastně pro vašeho parťáka opravdu dobré?


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva