Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Radíme Vám s Vašimi čtyřnohými přáteli

Pomáháme zodpovědným majitelům psů porozumět vzájemnému soužití se svými čtyřnohými přáteli, tak aby si vytvořili silné pouto založené na důvěře, lásce, trpělivosti a důslednosti.

Příběh buldočka Mickeyho: Jeho život byl krátký, ale úžasný

Všichni milujeme příběhy se šťastnými konci, ale bohužel ne vždy nám život šťastný konec přivede. K dnešnímu čtení si připravte zásobu kapesníčků, protože tento příběh není z pohádky, ale ze skutečného života. Je to vyprávění o zvířecí lásce, lidské nevědomosti a také chamtivosti. Berte jej, prosím, jako ponaučení, nedovolte žádnému zvířeti vědomě trpět v množírnách a nepodporujte tyto "podnikatele". Toto je příběh naší kolegyně Lucky z KrmímKvalitně.cz

Základní výbava pro psa: co koupit před jeho pořízením?

Den, kdy si domů přivedeme nového člena rodiny se už blíží a my se nemůžeme dočkat. Těšíme se na společně strávené chvíle a dobrodružství. Máme však doma vše potřebné pro takového člena smečky? To se dozvíme v tomto článku!

Trpí Váš pes separační úzkostí?

Každý majitel pejska nebo kočičky by si přál se svým mazlíčkem trávit neomezeně času, bohužel to ale v reálném světě není možné, a tak páníčci každé ráno putují do práce. Spousta psů tuto samotu nesnáší vůbec dobře. Jak jim co nejvíce pomoci a ulehčit danou situaci se dočtete v tomto článku.

Střihání drápků u koček

Péči o naše milované kočičí šelmy si všichni rádi užíváme. Jsou však úkony, které my ani naše kočka zrovna nemilujeme a stříhání drápku pro kočku není příjemný zážitek, ale pojďme se naučit jak můžeme tento nezbytný úkon vaši kočičce zpříjemnit.

Proč můj pes vyje?

Vytí je u psů přirozený zvukový projev jako u lidí mluvení. Jaké však může mít důvody? Mrkněte do článku a objevte je.

Jak odnaučit štěně kousat nábytek, ruce a další věci

Chcete odnaučit svého malého hafana kousat, co by nemělo? Zjistěte nejdříve, co ho k tomuto chování vede. Máme pro vás tipy.

Proč je dobré krmit svého psa či kočku hovězím masem?

Z jakého důvodu je pro mazlíka vhodné hovězí maso? A jak často mu ho podávat? Mrkněte do článku a zjistěte to.

Štěně se pořád drbe a škrábe - kde hledat příčinu?

Proč se štěně pořád drbe? Příčin může být více. Najděte tu správnou a ulevte svému parťákovi co nejdříve.

Poznejte, co vám šelma říká - proč kočka přede?

Položili jste si někdy otázku, proč kočka vrní a jak tento neobyčejný zvuk vzniká? My ano a sepsali jsme pro vás článek.

6 důvodů, proč pes žere trávu

Určitě to znáte - pes žere trávu a vy nemáte ponětí, proč to dělá. Existuje několik teorií - seznamte se s nimi v článku.

Pes olizuje člověka - co ho k tomu vede?

Máte i vy doma vítacího psa? Mrkněte se do článku a zjistěte, z jakého důvodu hafani olizují páníčkům obličej.