Proč nakupovat u KrmímKvalitně

Spokojenost a zdraví vašich psích a kočičích parťáků máme na prvním místě.

Výměna i otevřených pytlů balení

Objednali jste nové krmivo, ale vašemu psovi nebo kočce nevyhovuje? Do 30 dnů od nákupu vyměníme i otevřená balení. Jednoduše převážíme, co v pytli granulí zbylo. Částku Vám odečteme z Vámi nově zvoleného zboží a vrátíme jako poukaz na další nákup.

Odborníci na výživu psů a koček

V týmu máme výživové specialisty i veterináře, kterým leží na srdci zdraví vašich parťáků. Když si nebudete vědět rady, volejte 608 480 009, nebo pište na info@krmimkvalitne.cz.

Vlastní značka krmiva Best Breeder a mnoho dalších v exkluzivním zastoupení

Krmivo Best Breeder pro psy i kočky se pyšní výborným poměrem cena/kvalita. Z ohlasů páníčků, že zmizely větší i menší zdravotní problémy, jsme nadšení i my. 

Věrnostní program

Za každý nákup sbíráte body. Jednoduše je vyměníte za odměny, které se vám právě hodí.

Rychlé doručení

Objednejte krmení nebo pamlsky pro své psy a kočky do 11 hodin dopoledne a už zítra bude v misce. Děláme všechno proto, aby k vám zboží dorazilo do 23 hodin.

Doprava zdarma po celé ČR

U objednávek nad 1 990 Kč máte doručení zdarma. Až už Vám ji přinese pošťák České pošty, nebo kurýr PPL, poštovné neplatíte.

100% péče o zvířata i jejich páníčky

Děláme psí kusy, abyste u nás byli spokojení. Na Heuréce máme vysoké hodnocení spokojenosti zákazníků, kterého si velmi ceníme.

Soutěže o hodnotné ceny na sociálních sítích

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Několikrát do roka tam najdete soutěže o hodnotné ceny. Navrch spoustu vzdělávacího i zábavného obsahu.

Blog s tipy od veterinářů a odborníků na zdraví psů a koček

Na blogu Krmím Kvalitně se podílejí veterináři i odborníci na výživu i trénink psů a koček. Napadá Vás téma na článek, který byste si u nás chtěli přečíst? Napište nám na info@krmimkvalitne.cz.

 


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva