Wuff!

Unikátní krmiva nizozemského výrobce spojují prémiovou kvalitu a příjemnou cenu. K výrobě používají maso a zeleninu od regionálních farmářů. Kromě kvality ingrediencí kladou důraz také na chutnost krmiva, která do velké míry ovlivňuje přijetí vaším psem. Receptury jsou tvořeny srdcem a vždy s ohledem na specifické potřeby psů v jednotlivých životních obdobích.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Wuff! – česká značka krmiva pro psy z nizozemských pastvin

Granule pro psy značky Wuff! jsou z poctivých a kvalitních surovin, plné komplexních vitamínů a minerálů. Na své si přijdou psi všech věkových kategorií a velikostí. A zachutnají každému bez výjimky.

Sen o cenově dostupném krmivu

Majitel KrmímKvalitně dlouho hledal ty pravé psí granule, které by byly za rozumnou cenu v patřičné kvalitě. Nakonec se rozhodl vyvinout vlastní značku granulí. Přizval k tomu přední odborníky na výživu, se kterými vyvinuli nutričně vyvážené složení kompletního krmiva pro psy bez konzervantů nebo umělých barviv. A protože toužil mít značku ekologickou, vyráběnou s láskou a cenově přijatelnou, vybral nejšetrnějšího výrobce až v dalekém Nizozemsku. Tak se v roce 2016 zrodila značka Wuff!

Vyladěná receptura s ohledem na planetu

Krmivo Wuff! vyrábí rodinná firma v Nizozemsku. Používají šetrné, ekologické postupy, udržitelné balení a obnovitelné energie k výrobě, jako jsou větrné mlýny a solární panely. Granule extrudují z prvotřídního čerstvého masa lokálních zdrojů a suroviny volí s nízkým dopadem na životní prostředí. K tomu v recepturách pro všechny kategorie psů najdete také lněné semínko pro zdravé zažívání, pivovarské kvasnice pro silnou imunitu nebo chondroitika pro zdravé klouby. 

Vyladěné složení kompletního krmiva pro psy lahodné chuti zajistí vašemu čtyřnohému parťákovi vitální, spokojený život a pevné zdraví. 

Na čem značce záleží?

Cení si etických postupů ve všech jejích aspektech. Do budoucna by značka Wuff! ráda rozšířila své produkty o řadu za studena lisovaných granulí pro psy. Také chce zařadit do receptur hmyzí bílkovinu – surovinu budoucnosti, šetrnou k chovu a celosvětové produkci hospodářských zvířat.

Lahodná chuť za příjemnou cenu

Přestože složení krmiv řady Wuff! je nutričně propracované a maso v prvotřídní kvalitě pro lidskou spotřebu přímo z nizozemských pastvin, zůstává cena granulí velmi příznivá. Své oblíbené psí granule Wuff! si najde čtyřnohý parťák v každém věku i s nejrůznějšími výživovými požadavky.

Pokud si výběrem krmiva pro svého chlupáče nejste jistí, obraťte se na naše výživové poradce, kteří ochotně pomohou s výběrem vhodného krmiva přesně pro vašeho psa. 


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva