Belcando

Belcando – německá kvalita pro vaše psí parťáky

Na základě vlastní unikátní receptury vyrábí německá firma Bewital v Müsterlandu na pomezí holandských hranic jedny z nejkvalitnějších krmiv pro všechny náročné psí strávníky. Jejich krmivo pro psy Belcando zaručuje vyváženou a špičkovou kvalitu. Při výrobě využívají pouze dlouhodobě udržitelné metody produkce.                      

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Belcando – německá kvalita pro zdraví vašeho psa

Na základě vlastní unikátní receptury vyrábí německá firma Bewital v Müsterlandu na pomezí holandských hranic jedny z nejkvalitnějších krmiv pro všechny náročné psí strávníky. Jejich krmivo pro psy Belcando zaručuje vyváženou a špičkovou kvalitu. Při výrobě využívají pouze dlouhodobě udržitelné metody produkce.

Dlouholetá rodinná tradice

Rodina zakladatele Bernharda Wiggera pracovala po staletí v zemědělství. To vedlo Bernharda k myšlence přivést na trh zdravé a přírodní krmivo pro čtyřnohé parťáky. V roce 1963 založil malý zemědělský podnik a během desetiletí se firma pod jeho vedením vypracovala mezi přední výrobce krmiv pro zvířata. 

Dnes vyvážejí špičková krmiva do více než 50 zemí světa. V současnosti Bewital řídí syn Dr. Juergen Wigger se sestrou. Receptura krmiv Belcando, kterou za ta léta vyvinuli na prvotřídní úroveň, je světově jedinečná a odráží komplexní nutriční koncept pro zdraví vašich parťáků..

Jak se vyrábí krmiva pro psy značky Belcando?

Hlavní filozofií firmy je zachovat životní prostředí pro lidi i zvířata. Proto Bewital využívá maximálně obnovitelné zdroje, zplodiny pak čistí pomocí biofiltrace. Granule Belcando vyrábí jedinečnou metodou, při které se nepoužívá masokostní moučka –  energeticky náročná na výrobu. 

Používají výhradně čerstvé maso v kvalitě pro lidskou spotřebu, které si díky technologii výroby zachová plnou chuť a prospěšné živiny. Krmivo pro psy obsahuje přírodní antioxidanty, vysoký podíl vlákniny a probiotika pro správné trávení.

Součástí holistického nutričního konceptu každé receptury jsou také brusinky, chlorella nebo bylinky, které doplňují smysluplným způsobem její složení. Zároveň Bewital nepoužívá konzervanty, chemická barviva ani dochucovadla. Protože firma miluje zvířata, podporuje kynologické kluby i pracoviště pro osoby se zdravotním postižením a je striktně proti pokusům na zvířatech. 

Volte vysoký podíl masa

Značka krmiv pro psy Belcando se od ostatních výrobců při výrobě granulí i masových konzerv odlišuje především pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších surovin. Čerstvé maso v krmivu pro psy musí splňovat nejpřísnější požadavky a je testováno nezávislými subjekty i vlastní laboratoří. Jak o sobě zakladatelé firmy rádi říkají: "Vše u nás stojí na odpovědnosti k životnímu prostředí a na lásce k lidem i zvířatům."

Superpotraviny pro kvalitní život

Krmiva Belcando se pyšní vysokým podílem blahodárných a zdraví prospěšných přísad, protože si jejich přední odborníci jsou moc dobře vědomi toho, že kvalita psí stravy přímo úměrně souvisí s kvalitou zdraví a délkou života vašeho parťáka. Výsledkem je krmivo, které díky holistickému (celostnímu) přístupu obsahuje přirozeně vyvážený koktejl toho nejzdravějšího.

V granulích Belcando na vašeho psa čekají kromě vysokého podílu masa také moučka z hroznových jadérek, chia semínka, která jako vůbec první začalo Belcando přidávat do granulí, pivovarské kvasnice, amarant, lněné semínko, mořský krill a další cenné superpotraviny.

Láska k přírodě na prvním místě

I po letech při výrobě krmiv firma využívá výhradně vodní a sluneční energie. Nezpracovávají žádné vedlejší živočišné produkty a maso je testováno na přítomnost nežádoucích látek. Jedinečné udržitelné výrobní technologie dělají z Bewitalu jednoho z nejmodernějších výrobců krmiva. Díky ultramoderní technologii exdtrudování mohou do granulí zařadit obzvláště vysoký podíl čerstvého masa.

I pro nejvybíravější psy a jejich páníčky

Z krmiv značky Belcando si zkrátka vybere každý mlsný jazýček. Vše začíná ingrediencemi, které dělají rozdíl v kvalitě. Mohlo by se zdát, že všechny ty super přísady nebudou nejnáročnějším gurmánům chutnat, ale opak je pravdou. Belcando psům opravdu chutná. Firma Bewital je tady pro ty, kteří chtějí pro svého čtyřnohého parťáka perfektní kvalitu.

Belcando je tu také pro alergiky a psy se speciálními výživovými nároky. Proto pečlivě čtěte složení jednotlivých produktů. A pokud si s výběrem nevíte rady, rádi vám pomůžeme vybrat krmivo na míru vašemu parťákovi.

Vybírat můžete z granulí s obilovinami, vhodných například pro psy v zátěži nebo velká a obří plemena, nebo bezobilných granulí pro psí alergiky nebo třeba špičkových masových konzerv. To vše najdete za mimořádně příznivou cenu v poměru ke kvalitě krmiv.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva