Granule pro psy - Bewi Dog

Dopřejte svému pejskovi spokojené bříško a správný poměr živin s pořádnou porcí masa, zeleniny a vitamínů. Díky exkluzivnímu složení granule pomáhají udržet vašeho psa v perfektní zdravotní kondici. V nabídce najdete kvalitní granule pro psy, psí seniory i štěňata všech velikostí a ras. Vybírat můžete také speciální granule pro aktivní psy, březí a kojící feny nebo pro parťáky se zdravotními problémy. 

Vyvážená strava je základem zdravého a aktivního života každého psa. Proto jsme připravili granule, které splňují vysoké nároky na kvalitu a čerstvost. Mezi oblíbené psí granule patří například značka Best Breeder s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výživy psů. Nejste si jisti volbou granulí pro svého psího kamaráda? Nechte si zdarma poradit od našich výživových specialistů krmivo na míru.

Německý výrobce Bewi dog dbá na poctivé suroviny. Pro své výrobky vybírají pouze přísady v kvalitě pro lidskou spotřebu. Všechny receptury se řídí pokyny instituce FEDIAF, která vydává doporučení o vyvážené stravě psů. U každého produktu Bewi dog si můžete na obalu přečíst skutečný poměr živočišných bílkovin.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Upřesněte své
požadavky

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Bewi Dog – prvotřídní krmiva pro psy za výhodnou cenu

Německá firma Bewital vyvinula řadu krmiv, která si brzy dobyla chuťové buňky psů všech velikostí z celého světa. Poctivě vyráběným psím granulím a konzervám za příznivou cenu zkrátka nejde odolat.

Zemědělská rodinná tradice

Bernard Wigger vyrůstal na farmě na pomezí holandských hranic a odjakživa miloval zvířata a přírodu. Když se rozhodl v roce 1963 založit podnik na výrobu kvalitních krmiv, byli pro něj na prvním místě spokojení psi, jejich majitelé a postupy šetrné k životnímu prostředí. Podnik Bewital se během několika let stal špičkou na trhu. V roce 1984 se zrodila značka Bewi dog pro psí parťáky. Dnes pokračují v rodinné tradici prvotřídních krmiv pro psy syn a dcera zakladatele a zaručují spolehlivou kvalitu za výbornou cenu. 

Jak vznikají krmiva Bewi Dog?

Firma Bewital dbá na poctivé suroviny. Pro své výrobky vybírají pouze přísady v kvalitě pro lidskou spotřebu. Odebírají je od místních, prověřených dodavatelů. Jednotlivé složky receptury smíchají ve velkém mixéru a pak je šetrně vaří. Kvalitní živočišné bílkoviny v granulích pro psy Bewi Dog jsou důležité pro správný vývoj svalové tkáně a vitalitu vašeho čtyřnohého parťáka. 

Při výrobě lahodných konzerv jsou stejné suroviny stejným postupem smíchány a za studena plněny do konzerv pro psy Bewi Dog, ve kterých se šetrně vaří. Všechny produkty si tak zachovají plnou a neodolatelnou chuť a vůni.

S láskou ke psům

Všechny receptury se řídí pokyny instituce FEDIAF, která vydává doporučení o vyvážené stravě psů. Ve složení tak najdete pouze přírodní doplňky jako třeba pivovarské kvasnice nebo lecitin. Kvasnice pomáhají harmonickému trávení, zdravé srsti a silné imunitě. 

Granule také neobsahují žádné rostlinné bílkovinné koncentráty, protože v Bewi dog vědí, že pouze živočišné bílkoviny pomáhají růstu svalů a zdravé kondici. U každého produktu si můžete na obalu přečíst skutečný poměr živočišných bílkovin. Většina receptur také neobsahuje pšenici, nejčastější alergen ve stravě. Řada Bewi dog sensitive GF je pak zcela bez obilovin

S láskou k přírodě

Tento šetrný proces výroby je ohleduplný k životnímu prostředí. Společnost Bewital pro výrobu používá pouze obnovitelné zdroje energie (vodní a sluneční) a zplodiny čistí pomocí biofiltrace. Je striktně proti pokusům na zvířatech a snaží se podporovat nejrůznější kynologické spolky. Vše tak, aby zůstalo zachováno životní prostředí pro lidi i zvířata budoucích generací. 

Lahodná chuť, kterou psi milují

Krmiva Bewi dog se od ostatních liší poctivými surovinami ve vysoké kvalitě v poměru k příznivé ceně. Neobsahují sóju, umělé konzervanty ani barviva. Z nutričně propracovaných receptur si to své oblíbené krmivo vybere pes v každém věku a s nejrůznějšími výživovými požadavky. 

Pokud si nevíte rady s výběrem nejvhodnějšího krmiva pro svého parťáka, naši odborníci vám rádi poradí přímo na míru.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva