Filtrování produktů

Druh krmiva

Domácí zvíře

Dog Lovers Gold


Většina komerčních krmiv obsahuje vysoké množství kukuřice, pšenice nebo sóji. Výrobce krmiva Dog Lovers Gold nepoužívá žádnou z těchto surovin, protože díky dnešním znalostem a odborným výzkumům v oblasti výživy zvířat víme, že jsou tyto složky zodpovědné za alergie, kožní problémy a poruchy trávení.

 

Filozofií Dog Lovers Gold je vyrábět kvalitní krmivo, které splňuje nejpřísnější nároky na kvalitu použitých zdrojů tak, abychom našim čtyřnohým miláčkům dopřáli šťastný a zdravý život. Pro suchá krmiva a konzervy Dog Lovers Gold jsou vybírány kvalitní živočišné bílkoviny z jehněčího a kuřecího masa, lososa nebo vajec. Zatímco většina komerčních granulí obsahuje nadměrnou úroveň sacharidů z kukuřice, pšenice nebo diverzifikovaných zdrojů obilí, do krmiv Dog Lovers Gold jsou používány mnohem kvalitnější sacharidy z výživné rýže, ovoce a zeleniny. Přidávané tuky pochází opět z kvalitních a stále kontrolovaných zdrojů jako například z lososového oleje, lněného semínka a kuřecího tuku. Přidávány jsou také probiotika a minerály, které jsou zachovávány v chelátovém stavu.

Nalezeno produktů: 1
Varianta: 13 kg

Superprémiové granule s drůbežím, kuřecím, jehněčím masem a lososem pro štěňata, dospělé psy a psí seniory plemen všech velikostí

Skladem - Odesíláme zítra

U vás již v úterý 27. 9.