Farm Fresh

Hlavní myšlenka firmy Farm fresh je vyrábět z kvalitních surovin to nejkvalitnější krmivo. Pod pojmem kvalitní suroviny se v případě značky Farm Fresh ukrývají suroviny lokálního původu, od prověřených výrobců z celého světa. V praxi to znamená, že si váš chlupáč pochutná na italském hovězí, německé zvěřině anebo na rybách, které se běžně prohání v kanadských či islandských vodách. 

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Farm Fresh – to nejlepší z lokálních surovin pro zdraví psů a koček

Zdraví a spokojenost mazlíčků začíná u správného krmiva. Takového, které chlupáčům nejen chutná, ale obsahuje také dostatek hodnotných živin. Aby tomu tak skutečně bylo, je důležité pracovat už od samotného začátku s těmi nejlepšími surovinami. Tak jako značka Farm Fresh.

Zkušenosti přetavené ve špičkové krmivo

Farm Fresh je jednou ze značek, které v průběhu 90. let založila firma Staz s.r.o. Její majitel, Gerhard Stein, kladl důraz na hodnotnou stravu mazlíčků, která je základním předpokladem jejich zdraví a spokojeného života. Sám nadšený chovatel hledal vhodná krmiva za hranicemi a stal se jedním z hlavních dovozců věhlasných značek krmiv. Ve stejné chvíli však začal pracovat také na značce vlastní, která by dokázala věrně zhmotnit jeho představy o správné výživě psů a koček. Dlouhá zkušenost chovatelství a kontakt s předními výrobci krmiv jej dovedli až k založení značky Farm Fresh, jejímž cílem bylo jediné - vyrábět z kvalitních surovin to nejkvalitnější krmivo.

Kvalitní suroviny jako základ krmiv Farm Fresh

Pod pojmem kvalitní suroviny se v případě značky Farm Fresh ukrývají suroviny lokálního původu, od prověřených výrobců z celého světa. V praxi to znamená, že si váš chlupáč pochutná na italském hovězí, německé zvěřině anebo na rybách, které se běžně prohání v kanadských či islandských vodách. 

Vždy jde o prvotřídní suroviny, na jejichž čerstvost a kvalitu klade značka důraz. Hlavní roli hraje maso plné bílkovin, lehce stravitelné rostlinné sacharidy, kvalitní tuky i cenné zdroje vitamínů a minerálů. Nenajdete mezi nimi pšenici a ve specializovaných další ani další alergeny v čele s obilím či kuřecím masem, aby krmivo co nejvíce vyhovovalo i speciálním potřebám mazlíčků. I proto Farm Fresh nabízí unikátní hmyzí variantu krmiva, která sedí i těm nejcitlivějším psům.

Šetrné zpracování krmiva Farm Fresh pro maximální obsah živin

Kromě alergenů není v recepturách značky Farm Fresh místo ani pro sóju, umělá barviva, konzervanty či dochucovadla, aby chuť krmiva a obsah živin v něm zůstal co nejvíce přírozený. Své produkty firma konzervuje s využitím přírodního vitamínu A a C a v případě granulí sahá po osvědčené vakuové metodě výroby. Ta zajišťuje rovnoměrné rozložení surovin v každé granuli a pomáhá je udržet přirozeně chutné a voňavé.

S respektem k surovinám a snahou o udržení co největšího množství živin v nich přistupuje značka Farm Fresh také k výrobě svých nahrubo mletých masových konzerv plných vařeného masa a zeleniny či speciálních doplňků stravy. Vedle lahodných pamlsků je zejména producentem za studena lisovaných rybích olejů, které pomáhají zlepšovat stav kůže a srsti zvířecích parťáků.

Komplexní péče o výživu mazlíčků

To vše odpovídá filozofii firmy, která chce maximálně vycházet vstříc přirozeným potřebám koček a psů a zároveň jim v holistickému duchu přinášet vše, co jejich tělo i duše potřebuje pro zdraví a vitalitu. Získala si díky tomu oblibu chovatelů a mazlíčků doma i v zahraničí, kam své produkty již dlouho s úspěchem exportuje. Nabídněte je svému psovi či kočce i vy a dopřejte jim zážitek plný lahodné chuti z jedinečných surovin.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva