Leonardo

Prémiová značka Leonardo vyrábí prvotřídní výživu, která uspokojí všechny potřeby koček. Krmivo je vyvážené a pečuje o zdravé zuby, trávení, srst, močové cesty a celkovou imunitu. Výrobce Leonardo si zakládá na použití vysokého množství čerstvého masa, ekologicky šetrné výrobě a regionálních surovinách. Lahodné kočičí dobroty z Německa se vyrábí dvojitým sušením, což zajišťuje, že je krmivo bohaté na přírodní antioxidanty pro dlouhý a spokojený život vašeho čtyřnohého parťáka.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Leonardo – prvotřídní kvalita pro vaše kočičí parťáky

V Německu, na pomezí holandských hranic, vzniká jedno z nejkvalitnějších krmiv pro kočky. Z prvotřídních surovin v kvalitě pro lidskou spotřebu, s přidáním superpotravin pro kvalitní a spokojený život a bez umělých barviv a konzervantů. A to jak suché, tak i vlhké krmivo. Kočky granule, konzervy a kapsičky Leonardo milují.

Nejprve byla farma

Rodina zakladatele Bernharda Wiggera byla odjakživa zemědělskou rodinou. V roce 1963 se Bernhard rozhodl začít vyrábět kvalitní krmivo pro čtyřnohé parťáky a založil podnik Bewital, který se během několika desítek let stal špičkou na trhu. Nyní v jeho stopách kráčí syn a dcera a dále zdokonalují komplexní nutriční receptury. 

Jak vznikají suché granule pro kočky Leonardo

V granulích Leonardo nenajdete žádné konzervanty, barviva ani chemická dochucovadla. K výrobě firma nepoužívá sušené maso, jako většina výrobců, ale čerstvé, regionální maso, které kočkám více chutná. Čerstvé maso vybírají odborníci v prvotřídní BIO kvalitě z regionálních farem a musí splňovat přísná kritéria na kvalitu. Proces výroby začíná tím, že maso a zeleninu smíchají ve velkém mixéru. Směs se pak šetrně dusí, aby zůstaly zachovány vitamíny. Až pak tvarují samotné granule pro kočky. Hned po vytvarování krmivo dvakrát suší, aby si zachovalo tvar, trvanlivost a živiny. Tento jedinečný Thermal-Mix postup vaření chrání suroviny i životní prostředí.

Neodolatelné konzervy a kapsičky pro mlsné jazýčky

Podobně propracovaným, šetrným způsobem, Leonardo vyrábí také konzervy pro kočky. Čerstvé maso a zeleninu smíchají v mixéru a za studena plní do konzerv. Uzavřené plechovky pak vaří ve velké nádobě. Vzniká tak konzerva pro kočky lahodné chuti, kterou malé šelmy milují.

Kapsičky pro kočky Leonardo vyrábí ve více než 20 výborných příchutích. Kočky milují třeba kachní příchuť se sýrem nebo drůbeží s vejcem. Každá kočičí šelma má ale jiný apetit. Proto doporučujeme vyzkoušet všechny a uvidíte.

Superpotraviny pro vitalitu vaší kočky

Krmiva Leonardo jsou výsledkem komplexního výživového konceptu, který udržuje vitalitu kočky na základě přirozené rovnováhy přísad. Nejvýznamnější přísadou jsou chia semínka  – která Bewital vůbec jako první výrobce začal přidávat do receptur, dále za studena lisovaná hroznová mouka nebo arktický kril, který kočkám mimořádně chutná. Důležité přísady chrání například zuby před nebezpečným plakem, usnadňují vylučování chlupů – bezoárů nebo posilují imunitu koček.

Krmivo pro všechny kočky

Neustálé hledání těch nejlepších ingrediencí vede k nápadům na ty nejlepší produkty. Na své si tak přijdou kočky všech věkových kategorií. I senioři, koťata nebo kočky se speciálními výživovými potřebami. Receptury krmiva pro kočky Leonardo obsahují pouze čerstvé maso. Mají proto vysokou biologickou hodnotu. Vaší kočce tak bude stačit menší porce, aby naplnila svou denní výživovou potřebu. 

Filozofie firmy Leonardo

Společnosti Bewital záleží na budoucnosti naší země. Pro výrobu proto využívají pouze obnovitelné zdroje energií, zplodiny čistí pomocí biofiltrace. Výrobní postupy jsou maximálně šetrné a energeticky nenáročné. Ve svém holistickém přístupu ke krmivům navíc zásadně nesouhlasí s pokusy na zvířatech. 

Rádi vám pomůžeme s výběrem krmiva na míru pro vaši kočku. Vybírat můžete z nejrůznějších příchutí, podle složení, které bude vašemu čtyřnohému parťákovi chutnat nejvíce. 


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva