Mapes

Česká rodinná firma Mapes vznikla v roce 1990 v Církvici nedaleko Kutné Hory. Velmi rychle se vypracovala na předního producenta doplňkového krmiva pro psy s bohatou a kvalitní nabídkou, kterou firma neustále aktualizuje. Pestrou škálu pamlsků, vyráběnou nejčastěji ze zvířecích vnitřností, produkuje přirozeným procesem sušení bez chemické konzervace, což z jejích výrobků dělá výjimečně zdravé a chutné psí dobroty. Přesně vyhovují přirozeným potřebám psích parťáků, ať již jde o mlsná štěňata, nenasytné psí dospěláky či vybíravé psí seniory.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Pamlsky Mapes – odměna, kterou mazlíčci milují

Poctivé krmivo plné živin je základem stravy všech domácích mazlíčků. Neméně důležitou roli hrají i pamlsky, které čtyřnohé parťáky potěší a povzbudí i jejich zdraví. Přesně takové vyrábí firma Mapes, rodinný podnik z Čáslavi, který zvířatům nabízí delikátní pochoutky. V čele s hovězími penisy.

Vše začalo hledáním ideálního pamlsku

Počátek firmy Mapes sahá do roku 1990, kdy se majitel fenky Asty, Jiří Vaněk, rozhodl najít pro svou psí dámu co nejlahodnější pamlsek. Volba padla na sušený hovězí penis, který fence natolik zachutnal, že chovatele inspiroval k výrobě hned několika dalších kusů. Pro ni i pro další psy, kteří by ze zdravé pochoutky mohli být stejně nadšení jako Asta. 

Rozšíření výroby o další zdravé odměny

Že šlo o správný předpoklad, ukázal panu Vaňkovi zájem, který se o hovězí "žvýkačku", jak se sušenému penisu říkalo, zanedlouho strhl. Záhy jej proto následovaly i další kousky v čele s hovězíma a vepřovýma ušima. Pan Vaněk je spolu s několika členy své rodiny sušil přirozeně na půdě, což však brzy přestalo stačit. Výsledkem bylo nejen oficiální založení rodinné firmy, ale také rozšíření jejího provozu a přesun do nedaleké Čáslavi.

Úspěch přirozených pamlsků pro různá plemena psů i koček

Tady firma zdárně prosperovala a dnes je nadále úspěšným rodinným podnikem, který dobyl trh svým přímočarým a zodpovědným přístupem k výrobě. Ta je ze 100% založena na přírodním sušení čistým horkým vzduchem a zásadně nevyužívá žádné chemické konzervanty. Firmě to umožňuje nabízet široké spektrum pamlsků, které jsou maximálně zdravé a psům i kočkám vyhovují - nejen svou přirozenou chutí a vůní, ale také tvarem, velikostí i výjimečným obsahem živin.

Stejně jako na přirozenou výrobu totiž firma dbá i na dostatečně pestrou nabídku, která osloví mazlíčky různých plemen i různých věkových kategorií. Najdete tak mezi nimi voňavé zvířecí vnitřnosti, kterým neodolají štěňata ani psí senioři, lahodné kousky celého masa ovoněné šantou kočičí i křupavé kosti a chrupavky, které pomáhají čistit chrup a trénovat žvýkání všem psím dospělákům.

Spokojení zákazníci doma i v zahraničí

Přesně to na pamlscích Mapes oceňují čeští i zahraniční chovatelé, které firma dokázala oslovit i díky úzké spolupráci s německými partnery. Svou výrobu navíc neustále inovuje a hledá stále nové varianty výrobků, které by mlsné chlupáče i jejich starostlivé majitele ještě více potěšily. Věříme, že díky tomu zaujme i vás a mezi jejími výrobky najdete to pravé voňavé i pro vašeho čtyřnohého parťáka.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva