8 výhod pro naše zákazníky

Proč objednávat na KRMÍMKVALITNĚ.CZ?

Vyměníme

I otevřené balení granulí a nebudeme se vás ptát proč. Občas to prostě není ono. Když se s výběrem netrefíte, vyměníme vám balení granulí za jiné, a to i ve chvíli, kdy už jste ho otevřeli. To nikdo jiný v Čechách nedělá. Podrobněji zde.

Poradíme

U nás najdete výživové specialisty i veterináře, kterým leží na srdci zdraví vašich mazlíčků. Když si nebudete vědět rady, stačí zavolat, napsat nebo se poradit online přímo na webu.

Dodáme zdarma

Objednávky nad 1 990 Kč doručujeme zdarma. Až už vám ji přinese pošťák České pošty, kurýr PPL nebo GEIS, poštovné neplatíte.

Dodáme včas

Objednejte si dobroty pro vaše pejsky a kočky do 11 hodin dopoledne a už zítra je mají v misce. Děláme všechno proto, aby k vám zboží dorazilo do 23 hodin.

Věrnostní program

Za každých 50 Kč nákupu získáte 1 bod, který pak můžete vyměnit za slevy na další objednávky.

Pečujeme o vás

100 % zákazníků nás doporučuje na Heurece. Děláme psí kusy, abyste s námi byli spokojení. Na Heurece máme 100% hodnocení spokojenosti zákazníků.

Nenecháme vás čekat

Všechno máme skladem. Nečekáte na dodání ze skladů dodavatelů, neřešíte, kdy vám zboží doručíme. Všechno co vidíte na stránkách, máme pěkně v našem skladu a posíláme obratem.

Pomůžeme spolu útulkům

Každou objednávkou společně přispíváme na provoz útulků pro zvířata. Díky vám se budou mít pejsci a kočičky v útulcích lépe.