19. Listopad 2018

S čím vším vám u nás pomůže výživový poradce?

KrmímKvalitně.cz je parta milovníků zvířat, kteří si uvědomují, jak moc důležitá je péče o čtyřnohé parťáky. Chovu koček i psů se v týmu věnujeme už mnoho let a každý z nás má doma minimálně jednoho mazlíka. Proto si můžete být na 100 % jistí, že naše rady i tipy vznikly z reálného života a nejsou jenom načtené z knížek.

Naše bohaté zkušenosti nám pomohly vytvořit službu výživových specialistů, kerou nyní můžeme nabídnout i vám – našim zákazníkům a zodpovědným páníčkům.

Kdo se na nás může obrátit?

Ať máte doma hafana nebo kočku, jsme tu pro ně bez rozdílů rasy i věku. Náš tým je složen z lidí, kteří pečují o malé jorkšíry, velké ovčáky nebo i šelmy všech velikostí. Díky tomu se vašemu mazlíčkovi dostane kvalitního poradenství.

Chcete poradit s krmivem? Oslovte naše výživové poradce.

Jaké rady získáte od výživového specialisty?

Označení naší služby napovídá, že vám primárně poradíme s krmením vašeho parťáka. Avšak zvládneme vám dát základní rady i na zdravotní potíže, co mazlíka mohou trápit, doplňky stravy pro lepší kondici nebo vám odpovíme i na základní otázky o výchově.

1) Volba krmiva

Pokud uvažujete, jaké granule nebo konzervy budou pro vašeho psa či kočku nejvhodnější, jste u nás správně. Bereme ohledy nejenom na věk parťáka, ale také jeho rasu, kondici a zdravotní stav. Ať už má váš zvířecí přítel půl roku nebo 15 let, poradíme vám, co je pro něj vhodné. Na každého našeho čtyřnohého klienta se díváme jako na jedinečného tvora, kterého se snažíme poznat a vybrat mu ideální stravu podle aktuálních potřeb.

2) Nechutenství

Občas se stane, že mazlíkům přestane z ničeho nic chutnat a odmítají jíst. Čím to je? A jak mu vybrat baštu, po které se bude zase olizovat až za ušima? Společnými silami zjistíme, z jakého důvodu váš parťák nechce podávané krmivo a najdeme pro něj takové, které okouzlí jeho chuťové buňky. Velkou výhodou je, že pokud se napoprvé nestrefíme, tak u nás máte  100% garanci – vyměníme vám i nakousnutou granuli. 

3) Potíže s trávením a alergie

Ačkoliv bychom byli rádi, kdyby byli všichni naši mazlíci zdraví, ne vždy je to bohužel možné. Častým důvodem, kvůli kterému nás oslovují naši zákazníci, jsou potravinové alergie nebo jiné trávicí potíže jejich parťáků. Velkým viníkem v takových případech bývá právě krmivo, které není vhodně zvolené. 

4) Doplňky stravy

Stává se, že i naši zvířecí parťáci potřebují občas podpořit své tělo. Může to být kvůli horší imunitě, zoubkůmšpatné srsti nebo třeba i bolavým kloubům. Náš výživový specialista vám navrhne řešení na míru potřebám vašeho psa a vy tak zajistíte svému mazlíkovi brzy úlevu. 

5) Výchova mazlíka

Trápí vás, že váš parťák štěká, když jíte? Nebo už vás přestávají bavit jeho věčně smutné oči, které na vás hází při každém soustu, co si dáte do úst? Ať už máte jakékoliv neduhy ve výchově, můžeme vám dát pár rad a tipů, co s tím dělat. Pes i kočka jsou učenlivá stvoření, která lze pílí formovat.

Radek a Eliška jsou vám připraveni pomoci, ozvěte se jim stejně, jako to udělalo už více než 6 000 zodpovědných páníčků:


Byly pro Vás informace v článku užitečné?

Sdílejte je se svými přáteli. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat

Proč se při krmení psa i kočky vyhnout lidskému jídlu obloukem?

Udržte mazlíka zdravého po dlouhá léta a nekrmte ho lidským jídlem, které je pro něj škodlivé. Proč tomu tak je?

Které pamlsky ohrožují zdraví vašeho psa

Zdravé versus nezdravé pamlsky - víte, které to jsou? A co můžou pejskovi způsobit ty nezdravé? Zeptali jsme se našich odborníků.

HLEDÁTE KRMIVO,
které bude odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Naši odborníci na výživu se postarají o to, aby váš mazlíček prožil šťastný život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám.

Chci krmivo na míru