Salvia Paradise

Firma Salvia Paradise vstoupila na český trh v roce 2008 jako rodinný podnik, jehož specialitou se stalo zpracování léčivých bylin. Ty firma důkladně zkoumala a testovala jejich účinky, aby následně na základě svých zjištění vytvářela originální receptury zlepšující zdraví lidí i zvířat. Důraz přitom kladla zejména na autentický a 100% přírodní původ bylin.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Salvia Paradise – přírodní doplňky pro zdraví psů a koček

Doplňky s léčivými účinky pomáhají bojovat s neduhy našich parťáků. Mezi přední výrobce takových léčivých extraktů patří také česká firma Salvia Paradise. Pečlivým výběrem bylin a šetrným zpracováním přináší zvířatům efektivní pomoc v boji se záněty, infekcemi i oslabenou imunitou.

Specialisté na dovoz bylin a jejich zpracování

Firma Salvia Paradise vstoupila na český trh v roce 2008 jako rodinný podnik, jehož specialitou se stalo zpracování léčivých bylin. Ty firma důkladně zkoumala a testovala jejich účinky, aby následně na základě svých zjištění vytvářela originální receptury zlepšující zdraví lidí i zvířat. Důraz přitom kladla zejména na autentický a 100% přírodní původ bylin. Díky němu si rostliny uchovávají maximum ze svých léčivých vlastností. 

Bio byliny ze všech koutů světa

Postupně proto firma vypracovala důmyslný logistický systém, který jí umožňuje nakupovat byliny od prověřených pěstitelů přímo v jejich domovinách. Jde vždy o certifikované bioproducenty, jejichž zemědělství je ekologické a umožňuje pracovat s bylinami nezatíženými průmyslovým znečištěním. 

Jejich kvalitu firma pravidelně kontroluje a to jak při samotném výběru, tak i při všech fázích dalšího zpracování bylin. Od samotného vstupu do výroby až ke konečné expedici podléhají bylinné produkty důkladné vnitřní kontrole kvality, která je možná i díky centralizaci firemní výroby v moderní výrobní hale z roku 2019.

Přírodní produkty plné léčivé síly pro lidi i zvířata

Výsledkem se stala široká škála bylinných léčiv značky Salvia Paradise. Efektivním způsobem podporuje zdraví, imunitu i celkovou tělesnou a duševní pohodu. Ať již jde o veganské kapsle, bylinné extrakty, prášky či bezalkoholové tinktury, všechny pomáhají svým uživatelům řešit nejrůznější zdravotní obtíže – obnovují nalomenou imunitu, zlepšují sníženou koncentraci, čistí zažívací i vylučovací ústrojí a navrací tělu ztracenou vitalitu

A činí tak v případě lidí stejně jako zvířat. Díky svému ryze přírodnímu charakteru jsou totiž bylinné léčivé doplňky maximálně vhodným řešením i pro zvířecí pacienty. Firma si je toho dobře vědoma a od samotného počátku proto věnuje pozornost také výrobě speciálních řad bylinných extraktů určených domácím parťákům.

Bylinky pro psy a kočky

Ať již jde o psy nebo kočky, zlepšují přípravky z lichořeřišnice, ženšenu, brusinek i řady dalších bylin stav jejich imunity, pomáhají bojovat s ledvinovými obtížemi, podporují hojení ran či rekonvalescenci po zánětu a dodávají tělu i extra dávku energie

Díky všem těmto účinkům jsou bylinky z dílny Salvia Paradise vyhledávanými pomocníky v péči o zdraví psů a koček. Jejich efektivita, stejně jako spokojenost chovatelů, jsou pro firmu potvrzením všestranné využitelnosti bylin a oceněním její výroby a práce.

Objevte kouzlo bylin i vy a podpořte zdraví svých čtyřnohých parťáků kapkou přírodní síly z produktů Salvia Paradise.


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva