Topstein

Každý pes ocení pořádný kus masa, a to nejen pro výbornou chuť. Dodá mu také důležité živiny v té nejčistší možné podobě. Na tom staví svou filozofii česká značka krmiva Topstein, přední výrobce masových konzerv a neodolatelných pamlsků pro psy. Konzervy značky Topstein obsahují pouze a jenom maso, a to v té nejvyšší možné kvalitě. Neobsahují sóju či obiloviny a ani žádné konzervanty, dochucovadla či barviva.

Nejste si jisti a potřebujete poradit?

Zeptejte se na cokoli od volby krmiva po péči o vašeho mazlíčka.

Bc. Pavel Stein
Výživový specialista
+420 608 480 009

Vybrali jste:
Smazat všechny filtry

Seřadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

Topstein – tradiční český specialista na nejlepší maso pro psy

Každý pes ocení pořádný kus masa, a to nejen pro výbornou chuť. Dodá mu také důležité živiny v té nejčistší možné podobě. Na tom staví svou filozofii česká značka krmiva Topstein, přední výrobce masových konzerv a neodolatelných pamlsků pro psy.

Česká značka psího krmiva s dlouhou tradicí

Topstein vznikla jako jedna z vlastních značek firmy Staz s.r.o., společnosti, která již od roku 1993 patří k předním českým výrobcům a dovozcům špičkových krmiv pro psy. Právě zkušenost s krmivy té nejlepší kvality a zájem o správnou výživu psů vedl majitele firmy Gerharda Steina k vytvoření vlastní svébytné značky. Zhmotnil v ní své vize o ideální výživě psích parťáků s důrazem na obsah masa jako jedné ze stěžejních složek psí potravy.

Maso jako důležitý zdroj proteinů

Pes je totiž z velké části masožravec a kvalitní maso je pro něj důležitým zdrojem živočišných proteinů. Právě z nich psi čerpají energii a budují svalovou hmotu, která jim následně pomáhá (nejen) při pohybu. Dostatečný příjem bílkovin je proto pro zdravý vývoj a spokojený život psa zásadní. Proto právě z masa udělala značka Topstein hlavní složku svého konzervovaného krmiva. Či lépe řečeno jedinou složku.

Konzervy a pamlsky plné čistého masa

Konzervy značky Topstein obsahují pouze a jenom maso, a to v té nejvyšší možné kvalitě. Kuřecí, vepřové, hovězí, krůtí, zvěřinu i ryby. Celé čtvrtky kuřete včetně kostí a chrupavek i čistou hladkou svalovinu, játra, srdce či vemena. To všechno psi milují. Topstein vyrábí poctivě a s důrazem na přirozenost. Konzervy jsou plněny ručně, masem vařeným ve vlastní šťávě. Neobsahují sóju či obiloviny a ani žádné konzervanty, dochucovadla či barviva. S každou konzervou Topstein tak váš parťák dostane přesně to, co potřebuje: lahodné přírodní maso a vnitřnosti nabité čistými proteiny.

Krmivo Topstein se hodí pro každou věkovou kategorii, ať už doma máte mlsná štěňata, hladové dospěláky, anebo vybíravé seniory. Konzervy Topstein psy nadchnou přirozeným zážitkem z masa, ať už jako hlavní chod anebo jako delikatesa za odměnu. 


Odborné poradenství
s výběrem krmiva

Zbaští to, jinak vyměníme

Kvalitní krmiva
s vysokým podílem masa

Tipy od veterinářů
i trenérů

Staň se členem
naší smečky

  • Snadné opakování objednávek
  • Přehledná historie nákupů a jednoduché vrácení zboží
  • Rychlejší nákup krmiva