5 + 1 báječných dárků pro psa nejen na Vánoce

Pomalu rozvazujete mašli. Zrychluje se vám tep. Neohroženě trháte balicí papír s motivem sněhuláka. To budou určitě ty boty! Konečně tu krabici otevřete... a vidíte dvě teplé ponožky. 

Ten pocit zklamání znáte určitě taky. Řekněte si dost.  Chci rozdávat takové dárky, ze kterých mají druzí opravdu radost. 

1. Stejně jak moc miluje pes svého páníčka, miluje i pamlsky, které od něj dostane 

Láska prochází žaludkem.. a o Vánocích dvakrát tolik! Přece nenecháte chlupáče, aby se smutně koukal, zatímco vy se budete ládovat lineckým a rohlíčkama. Že psi můžou k Vánocům dostávat jenom hračky? Psi totiž můžou k Vánocům dostat něco fakt parádního a lahodného... pamlsky

2. Luxusní kožený obojek se jménem

Znáte ten pocit, kdy jste si koupili něco nového na sebe a poprvé v tom vyjdete mezi lidi? Muži na vás mohou oči nechat.  Ženy vám závidí. Připadáte si prostě báječně. Luxusní kožený obojek se jménem vašeho psa nenajdete viset jen tak ve zverimexu. Bude se v něm cítit jako vy... prostě báječně. :)

3. Vánočně naladěné balení konzerv 5 + 1 zdarma

Nadechnětě se! Vánoce voní po cukroví od babičky, po čerstvém bramborovém salátu a po praskajícím dříví v krbu. Ovšem letošní Vánoce budou vašemu chlupáči vonět po jemném srnčím, aromatickém divočákovi a králičím na hrášku. Váš psí parťák letos neuvidí zlaté prasátko, ale balení konzerv 5 + 1 zdarma s jehněčím, zvěřinou a tím pravým kouzlem Vánoc.

4. Zdravý úsměv nejen o Vánocích

Vánoce jsou hlavně o pohodě a klidu. A já mám klid, jen když vím, že je moje fenka zdravá. Prášek PlaqueOff ničí 88% bakterií v psích ústech a na 88% tak zajistí, že bude váš psí parťák zdravý stejně jako má fenka. 

5. Hračky pro psy

Že Vánoce jsou jenom pohoda a klid? Pro našeho psa můžou být pěkná pruda. Zatímco my popíjíme punč a koukáme na pohádky, on nemá do čeho píchnout. Jak změníte Vánoce svého chlupáče v pořádnou zábavu? Schovejte jeho oblíbenou dobrotu do míčku na pamlsky a nechte ho o ni bojovat. Že jeden míček nemůže změnit celé Vánoce? Ale může. Přesvědčte se sami.

+ 1 báječný dárek pro páníčky

Pamatujete si místo, kde jste šli se svým přítelem na první schůzku? Byla jste trochu nervózní. Nechte si fotografii toho místa vyrýt na šperk a noste u sebe vzpomínku, na kterou nechcete zapomenout. Má vaše máma psího parťáka a vám někdy připadá, že ho má radši než vás? Vyberte tu nejlepší fotografi jejího chlupáče, nechte ji vyrýt do stříbrného srdce. Dejte své mámě dárek, ze kterého bude mít opravdu radost. 


 

Vánoce znamenají klid, pohodu a hlavně lásku. Právě zvířecí láska je ta nejsilnější a napořád. :) Souhlasíte? Jak budete slavit Vánoce se svým psím přítelem? Napište nám své Vánoční tipy na Facebook KRMÍM KVALITNĚ
Žaneta

"Přeji si, ať je každý pes šťastný

a každý páníček spokojený."