Co k Vánocům nadělit dospělé kočce, aby mňoukala radostí až do Silvestra?

Vánoce patří i kočkám, tak svému chlupatému mazlíčkovi dopřejte hezké svátky a myslete na voňavý dárek. Jaký by udělal radost zrovna vaší šelmě? To pro vás vymňoukaly samy kočky. 

 

 

enlightened Tipy pro páníčky: Z jakých dárků mají naší kočičí zákazníci největší radost?

  • Hračky pro kočky - Že hračky jsou jen pro koťata? S tímto tvrzením by ne jeden kočičí majitel nesouhlasil. I dospělé kočky milují hry a hračky všeho druhu. Vyberte letos hračku, která podpoří kočičí lovecké pudy. Skvělým dárkem může být třeba hračka pro kočky na hůlce, která zajistí skvělou zábavu vaší kočce i vám a navíc procvičí jeho lovecké smysly, když se bude pokoušet hračku chytit.

  • Luxusní obojek pro kočky - Zářivý obojek s zvonečkem nebo spíše obojek nenápadné barvy? Nosí váš chlupatý kamarád léta ten stejný oškubaný obojek? Možná je čas na změnu. Pokud vaše kočka ráda nosí domů své ulovené poklady, pořiďte ji obojek se zvonečkem.  

  • Škrábadlo pro kočky - Nezbytnou součástí kočičího domova by mělo být škrábadlo pro kočky, které vám pomůže vycvičit kočku, aby škrábala pouze na místě tomu určeném a neničila stěny, nábytek, koberce a jiné vybavení domácnosti. Drápadlo pro kočky slouží jednak k obrušování drápků, ale také jako místo k odpočinku.


 

  • Pamlsky pro kočky - Kdo by neměl rád pamlsky. Skvělým dárkem pro vaši kočku může být mix jejich oblíbených dobrot. Nejen, že pamlsky kočkám náramně chutnají, ale také významně přispívají i k jejich celkovému zdraví a fyzické kondici. Posilují žvýkací svaly, čistí chrup a působí příznivě na střevní mikroflóru.

.

Trápí vašeho mazlíčka zdravotní potíže, nebo si jen nevíte rady s výběrem?

  • Navíc pro páníčky Šperky s tváří - Své blízké, sebe nebo svého čtyřnohého kamaráda můžete obdarovat nádherným přívěškem. To, co na  přívěsku bude vyryto záleží jen na vás. Může to být obrázek vašeho oblíbeného místa, kde se svou rodinou rádi chodíte nebo třeba věčná památka na vašeho nejmilejšího čtyřnohého kamaráda. Úsměvy vašich nejbližších na přívěsku vás zahřejí u srdce.


 

Přejeme vám letos při vybírání dárků šťastnou ruku a spoustu krásných chvil s vaší kočičkou, a to nejen na Vánoce.


enlightened Hledáte krmivo, které bude přesně odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Obraťte se na mne a já se osobně postarám o to,
aby váš mazlíček prožil šťastný a zdravý život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám. 

Radek Černín - Výživový specialista   

..... Radek Černín 

... ..  Výživový specialista - KrmímKvalitně.cz

.......Tel: +420 608 480 009

.......Email: radek.cernin@krmimkvalitne.cz

.