Vaši mazlíčci budou mít vždy co žrát. Máme plný sklad krmiv a objednávky odesíláme každý den. Platba je možná online kartou, převodem nebo kartou u řidiče.

Co k Vánocům nadělit dospělému psovi, aby štěkal radostí až do Silvestra?

Hledáte inspiraci, čím letos na Vánoce potěšit vašeho dospělého hafana? To jste tady správně! Vyzpovídali jsme chlupáče a máme pro vás tipy na dárky, o které by si Ježíškovi napsali sami psi... kdyby v tlapce udrželi tužku. 

enlightenedTipy pro páníčky: Jaká jsou tajná vánoční přání dospělých psů?

  • Oblíbený mezi našimi psími zákazníky se stal parfém pro psí elegány a parfém pro psí dámy. Téměř každý dospělý muž a úplně každá žena má doma alespoň jeden parfém. Teď už můžete voňavé potěšení dopřát i vaši fenečce či pejskovi. Psí srst bude krásně voňavá jako jarní louka a navíc bez slepení či umaštění.

  • K parádnímu venčení je potřeba mít také parádní vodítko. Je vodítko vašeho pejska už pěkně oškubané, na některých místech rozžvýkané a pěkně špinavé? Hodilo by se vám nové vodítko pro psa? Nadělte ho pejskovi pod stromeček společně s nějakým dobroučkým pamlskem pro psy. A jestliže si chcete pro tentokrát venčení ještě více užít, vsaďte na vodítka LISHINU.

.

  • Dobroty má rád úplně každý pes. Jaká je nejoblíbenější odměna vašeho pejska? Nedávejte pejskovi zbytky od stolu, ale pořiďte mu na Vánoce zásobu zdravých dobrot, na kterých pochutná. Pamlsky pro psy představují nejen drobné přilepšení či odměnu za psí spolupráci, ale významně přispívají k jejich celkovému zdraví a kondici.

​.

Trápí vašeho mazlíčka zdravotní potíže, nebo si jen nevíte rady s výběrem?

  • Má váš psí parťák už několik let tu stejnou poslintanou hračku, která je už po těch letech bez očí, uší nebo jiných částí? Nebo mu díry na hračce neustále dokola zašíváte? Možná je čas vyměnit starou hračku za novou. Hračka pro psy musí být odolná psímu kousání, ale zároveň měkoučká a šetrná pro jeho dásně.


 

Přejeme vám letos při vybírání dárků šťastnou ruku a spoustu krásných chvil a zážitků s vaším pejskem, a to nejen na Vánoce.


 

Přemýšlíte o novém oblečku pro psa na zimu? Tak to se vám jistě bude líbit článek Podle čeho vybírat obleček pro psa na zimu.


 


enlightened Hledáte krmivo, které bude přesně odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Obraťte se na mne a já se osobně postarám o to,
aby váš mazlíček prožil šťastný a zdravý život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám. 

Radek Černín - Výživový specialista   

..... Radek Černín 

... ..  Výživový specialista - KrmímKvalitně.cz

.......Tel: +420 608 480 009

.......Email: radek.cernin@krmimkvalitne.cz

.

.