Kocour Mikeš odkrývá, jaká jsou tajná vánoční přání kočičích seniorů

Ahoj, jmenuji se kocour Mikeš, jsem kočičí senior a během svého života jsem už vyzkoušel kde co. Můj páníček mě párkrát do roka pěkně rozmazluje. Zaslechl jsem, že se tomu období říká narozeniny a Vánoce. O Vánocích teď slyším ze všech stran, takže se nemůžu dočkat, až zase dostanu pořádnou kočičí nadílku.

Jsem kočičí seior, pár Vánoc už mám za sebou, takže vím, co bych si znovu přál a co mi dělá moooc dobře. Chcete vědět, o co jsem si letos napsal Ježíškovi?

 

 

 

Na čem bych si letos o Vánocích chtěl pochutnat kočičí senior Mikeš?

 

Jsem prostě kočka vybíravá a mé zoubky už nejsou to co bývaly. Kdybych uměl mluvit, poradil bych všem kočičím majitelům co nám, starším kočkám dělá největší radost. Snad můj dopis nějaký milovník koček najde a doručí ho Ježíškovi.

Pamlsky pro kočky

Co ale opravdu miluji a mí kočičí kamarádi od vedle taky? Pamlsky pro kočky! Kočičí pamlsky jsou parádní odměnou, dárkem i zpestřením naší kočičí stravy. Dobroty potěší ne jeden kočičí jazýček. Pokud máte stejně jako já problém rozkousat tvrdou stravu, vsaďte na kapsičky pro kočky, kvalitní krmiva pro kočičí seniory či pamlsky pro kočky od renomovaných světových značek. 

Vzpomínám, když jsem pod stromečkem našel svou první dobrotu, panečku, to jsem měl ale radost. Myslím, že to byla kachní tyčinka. Hned jsem si ji běžel někde schovat. Nebyl jsem si jistý, zda si to páníček třeba ještě nerozmyslí a pamlsek mi nezblajzne.

Interaktivní kamarád

 

Včera přišel balíček a bylo na něm napsáno Žabka Frankie. Já žáby nerad. Ale když jsem se podíval blíž, zjistl jsem, že je to super interkativní žabka na hůlce, kterou dostanu od páníčka pod stromek. Už se nemůžu dočkat, až s ní budu dovádět. 

Domácí cukroví pro kočky

Minulý rok mě páníček opravdu mile překvapil. Upekl něco, co náramně provonělo celý byt. Obvykle nic takového nedostanu ochutnat, ale tentokrát to bylo jinak. Byly to dobroty jenom pro mě. Byl jsem jediná kočka ze sousedství, která měla upečeno kočičí cukroví.

Moc bych si přál, aby mi letos zase moje rodina upekla nějakou tu dobrotu. Našel jsem v šuplíku recept, kdybych jen tak uměl péct.....

Co budete potřebovat k přípravě kočičího cukroví?

1 hrnek celozrnné mouky

1 hrnek sojové mouky

1 lžička sušené šanty kočičí (můžete sehnat v prodejnách léčivých rostlin)

1 vejce

1/3 hrnku mléka

2 lžičky obilních klíčků

1/3 hrnku sušeného mléka

2 lžičky másla nebo rostlinného oleje

Suché části smísíme, přidáme vejce, tuk a mléko a vytvoříme těsto. Rozválíme na plát a vykrajujeme oblíbené tvary (třeba vykrajovátko ve tvaru kočičky), které pečeme v troubě vyhřáté na 160° C po dobu 20 minut. Necháme vychladnout a skladujeme uzavřené v krabici.


Trápí vašeho mazlíčka zdravotní potíže, nebo si jen nevíte rady s výběrem?

Nejúžasnější dárek - váš čas 

Teď už snad Ježíšek ví, že rád mlsám všelijaké pamlsky pro kočky a laskominy. Nový pelíšek nebo boudička potěší spíše lidské oko, ale takové škrabadlo nebo různé hračky pro kočky,  ty mi udělají taky vždy ohromnou radost.

Možná to bude znít trošku sentimentálně, možná je to věkem, ale víte, co nám kočkám dělá největší radost? Největší dárek pro všechny kočky jsou chvilky s vámi milí páníčci. 

 

Přeji všem kočičím seniorům krásné Vánoce, spoustu dárků a ještě mnoho šťastných let a nezapomenutelných chvilek po boku vašeho dvounohého parťáka.

                                                                                                                                                Kocour Mikeš 


enlightened Hledáte krmivo, které bude přesně odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Obraťte se na mne a já se osobně postarám o to,
aby váš mazlíček prožil šťastný a zdravý život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám. 

Radek Černín - Výživový specialista   

..... Radek Černín 

... ..  Výživový specialista - KrmímKvalitně.cz

.......Tel: +420 608 480 009

.......Email: radek.cernin@krmimkvalitne.cz

.