Pes Buddy odkrývá, jaká jsou tajná vánoční přání psích seniorů

Ahoj, jsem se Buddy, psí senior a mám za sebou ne jedny Vánoce. Všichni lidé pořád někde spěchají a pes se nemá šanci ani pořádně vyvenčit.  Mám pro vás pár rad, jaké dárky by nám, psím seniorům, letos pod stromečkem udělaly radost. Doufám, že vám svými radami ušetřím čas a místo Vánočního šílenství s námi raději vyrazíte na pořádnou předvánoční procházku.

 

 

enlightened Tipy pro páníčky: Co udělá psím seniorům letos na Vánoce radost?

Pamlsky, dobroty, mňamky pro psy

Nejen ze své zkušenosti, ale také mí čtyřnozí kamarádi ze sousedctví mi dají jistě za pravdu, že láska prochází žaludkem. Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy nám můžete ukázat, jak moc nás máte rádi a to nejlépe něčím, co opravdu zbožňujeme… pamlskem.

Pamlsky pro psy jsou naprosto univerzálním dárkem, kterým nás můžete potěšit nejen u příležitosti Vánoc, ale v průběhu celého roku. Pokaždé, když mezi balíčky pod stromečkem vyčmuchám palsek, skáču nadšením dva metry vysoko. Za ta léta už vím, že kapsičky pro psy i sušené pamlsky, to je rozhodně lepší dobrota než cokoliv z vánočního stolu.

enlightened Moje rada pro letošní vánoce zní: všeho s mírou! Pamlsky by měly tvořit jen maximálně 15 % energie přijaté stravou. Pokud nám dopřejete víc než je zdrávo, zajděte s námi na svižnou procházku. 

 Hračky pro psy

Někteří psí majitelé si myslí, že hračky jsou záležitostí jen mladších psích jedinců. Z vlastní zkušenosti vám mohu potvrdit, že i psí senior miluje hrátky se svým medvídkem nebo jiným plyšovým kamarádem. Překvapit nás letos na Vánoce můžete nějakou kvalitní a hlavně měkkou hračkou pro psy, ze které budeme i na stará psí kolena šílet.


 

 

Trápí vašeho mazlíčka zdravotní potíže, nebo si jen nevíte rady s výběrem?


 

Parfém pro psí seniory, kteří mají vkus

Stylové vodítko, nový pelíšek a k tomu krásný obleček, to už všechno mám. Jeden by si myslel, že už nemůžu být větší štramák. Ale co je letos opravdu cool, a co mi chybí k dokonalosti je parfém určený speciálně pro mě! Každý náročný pes si rozhodně zaslouží vlastnit i svůj vlastní parfém, který podtrhne jeho osobnost. Vůně může být to pravé, co odliší každého psa od ostatních. Parfém patří do každé výbavičky pejska, který chce mít krásně voňavou srst bez slepení či umaštění.

 


Domácí cukroví pro pejsky - Tuňákové kostičky pro psí mlsání

Minulý rok mě páníček opravdu mile překvapil. Upekl něco, co náramně provonělo celý byt. Obvykle nic takového nedostanu ochutnat, ale tentokrát to bylo jinak. Byly to dobroty jen pro mě a moji psí kamarádi ze sousedctví mi loni hlasitě záviděli.

Potřebujete:

1 plechovka tuňáka 

1 šálek kukuřičné mouky

1 šálek ovesných vloček

čtvrt lžičky prášku do pečiva

zhruba půl šálku vody

Jak na to? 

Rozdrtíme ovesné vločky a smícháme je s tuňákem, vodou a zbytkem surovin. Z těsta vyválíme placku, ze které opět vykrajujeme buď tvarovátkem nebo se pokuste vytvořit tvar kostičky. Pečeme zhruba 20 minut při teplotě 200 °C.

 

Pro páníčky Šperky s tváří

Myslím, že letos si zaslouží dárek i můj páníček. Kdybych mohl nakupovat, určitě bych ho obdaroval nějakým nádherným přívěškem s rytím. A co by na něm bylo vyryto? No přece jeho nejlepší kamarád, JÁ :-) 

Krásné Vánoce, Váš Buddy smiley

P.S.: Určitě vás bude zajímat i článek 7 důvodů proč adoptovat psího seniora aneb Starého psa novým kouskům naučíš.


enlightened Hledáte krmivo, které bude přesně odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Obraťte se na mne a já se osobně postarám o to,
aby váš mazlíček prožil šťastný a zdravý život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám. 

Radek Černín - Výživový specialista   

..... Radek Černín 

... ..  Výživový specialista - KrmímKvalitně.cz

.......Tel: +420 608 480 009

.......Email: radek.cernin@krmimkvalitne.cz

.