Milí zákazníci, přestěhovali jsme zásoby krmiva pro vaše mazlíčky do nového výdejního skladu. Od pondělí 2. prosince nás najdete na adrese U Statku 449/6, 747 05 Opava - Malé Hoštice. Těšíme se na vaši návštěvu!
Pro psyPro psy

Filtrování produktů

Velikost plemene

Stáří psa

Kvalita

Hlavní zdroj masa

Značky

Speciální požadavky

Granule pro psy s onemocněním ledvin

Pomozte svému psovi s ledvinovým onemocněním a pořiďte mu speciální granule.Ztrácí váš pejsek na váze? Více pije a často potřebuje vyvenčit? Baští méně? Pokud se vám na veterině potvrdí, že za tyto příznaky může onemocnění ledvin, je potřeba urychleně změnit krmivo. Pak už vašeho parťáka nečeká žádná bolest při společných procházkách, protože značkování stromů i keřů bude zase jen denní rutina.

 

Naši výživoví specialisté vám pomohou vybrat kvalitní dietní granule pro psy s onemocněním ledvin. Budou chutné, zdravé a podpoří správnou funkci tohoto důležitého orgánu. Svou pomoc mazlíkovi můžete doplnit i o další přírodní přípravky. Venčení pak bude pro vašeho parťáka opět skvělá zábava, jako je pro štěně lovení ocásku. 

yes Předcházejte onemocnění ledvin u svých mazlíků. V našem článku se dozvíte, co se řadí mezi nejčastější příčiny jejich vzniku.

Nalezeno produktů: 1
Varianty: 2 kg 6 kg 12 kg 2 x 12 kg

Hypoalergenní granule s rybím masem pro dospělé psy a psí seniory plemen všech velikostí

Skladem - Odesíláme pozítří

U vás již v úterý 10. 12.