8. Prosinec 2018

Proč volit pro psa i kočku krmivo s rybou a nedávat jim kapra od svátečního stolu?

S blížícími se svátky přichází také na řadu období, kdy si páníčci budou dávat na vánoční večeři tradičního kapra s bramborovým salátem. Nekrmte od stolu! Lidské jídlo se určitě nehodí pro psy ani kočky kvůli tomu, že je solené, smažené a tučné. Proto jsme pro vás připravili článek, abyste věděli, čím udělat parťákovi radost a zároveň mu neubližovali nevhodnou stravou.

Výhody krmiva a pamlsků s rybou 

  • Jsou vhodné pro psy a kočky s potravinovou alergií.
  • Jsou dobře stravitelné.
  • Mají pozitivní vliv na kvalitu srsti vašeho mazlíka.
  • Působí jako prevence kardiovaskulárních onemocnění, a to díky obsaženému sodíku a draslíku.
  • Pomáhají držet klouby, chrupavky i kosti zdravé. 
  • Obsahují velké množství aminokyselin a mají v sobě vitamíny B6, B12, A i D.

Pořiďte hafanovi granule s rybím masem pro psy.

Krmivo s rybím masem pro kočky.Rybí granule pro psy a kočky

Kapra jsme vám zavrhli. Čím však udělat parťákovi na svátečním stole radost? Mnohem lepším řešením jsou granule s rybím masem pro vaše šelmy i hafany, které mohou být vyrobené třeba z tuňáka, lososa, pstruha nebo tresky. 

Krmivo s rybou je prospěšné nejenom díky vysokému obsahu aminokyselin, ale je také dobře stravitelné. Mimo jiné i zvyšuje kvalitu srsti a váš mazlík tak bude mít kožich jemný jako dětské tvářičky.

Velkou výhodou je, že u nás seženete rybí granule pro všechny věkové kategorie. Pochutná si tak štěně i kotě, vaši dospěláci a uspokojíte také mlsný jazýček seniora.

Paštičky a konzervy s rybím masem

Chcete Vánoce svému parťákovi ještě více ozvláštnit a zpříjemnit? Udělejte radost svému psovi i kočce třeba rybí paštičkou nebo masovou konzervou. Podporují kromě výše zmíněných věcí také správnou funkci pohybového aparátu.

Zajistěte pro svého mazlíčka na Vánoce baštu, po které si spokojeně lehne a bude si užívat sváteční chvíle s vámi.

Rybí masové konzervy pro psy podpoří zdraví vašeho hafana.

Rybí oleje pro psy a kočky

Lososový olej pro podporu zdravé kůže, srsti i imunity.

V čem všem je prospěšný lososový olej? Obsahuje esenciální mastné kyseliny Omega-3, které jsou potřebné pro správnou funkci těla, ale váš parťák si je neumí sám vytvořit. Jeho síla se projeví i v případě, kdy má váš zvířecí přítel potíže se srstí či kůži nebo nechce jíst. Díky své výtečné chuti i vůni stačí dát pár kapek do misky s krmivem a váš parťák svou porci zbaští raz dva. Mazlíkův kožich pak bude hebký jako tváře miminka. 

enlightenedTo však není vše. Zajímá vás, v čem dokáže lososový olej vašemu mazlíkovi pomoci? Mrkněte se do našeho článku!

Jako dárek zdravé pamlsky

Rádi byste pod stromeček parťákovi nadělili spoustu výborných pamlsků? Pořiďte pro něj třeba náš Best Breeder Grain Free 80% Fish Treats. Lahodný losos a pstruh vašeho mazlíka omámí svou úžasnou vůní i chutí. Ale pozor, pokud Ježíšek přijde dříve než před večeří, zvířecí přítel svůj dáreček samou chutí rovnou rozbalí, aby výtečné rybí dobroty ochutnal. 

A pokud si nevíte rady, co nejvíce by parťákovi mohlo z rybích specialit chutnat, ozvěte se našim výživovým specialistům, kteří vám rádi poradí. heart


Byly pro Vás informace v článku užitečné?

Sdílejte je se svými přáteli. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat

Vyberte včas psovi obleček na zimu

Jak vybrat obleček pro svého psa a zvolit hned napoprvé správně?

Jak vybrat svému psovi chutné granule, aby se z nich olizoval až za ušima?

Nechává váš čtyřnohý parťák plnou misku, protože mu současné granule už přestaly chutnat? Vyberte pro něj vhodnou alternativu krmiva.

HLEDÁTE KRMIVO,
které bude odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Naši odborníci na výživu se postarají o to, aby váš mazlíček prožil šťastný život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám.

Chci krmivo na míru