Vaši čtyřnozí parťáci budou mít vždy co žrát. Nepřerušujeme provoz a odesíláme objednávky každý den.

5 důvodů, proč trávit Valentýna se svou čtyřnohou láskou

1. Pes ani kočka si nemůžou dopřát čokoládu, tudíž jim z ní aspoň nebudete ujídat, pokud držíte dietu. Obdarujte je radši pamlsky pro pejsky či kočičky. Stačí jim opravdu málo k radosti. A když k tomu ještě přidáte i hračku, budou v sedmém nebi.

.

 

2. Nemusíte se štvát s romantickou výzdobou. Ani zařizovat rezervačku v nóbl restauraci. A večeře ve zvířecím stylu? Cokoliv, co je k jídlu. smiley

3. Přijdete na Valentýna později domů, protože se nečekaně zdržíte v práci? Nemusíte si připravovat žádné omluvy ani důvody, protože váš miláček vás nadšeně přivítá, ať dorazíte v jakoukoli hodinu.  Hlavně, že se vůbec vrátíte k němu do teplého domova.

.

4. Žádné utrácení za speciální prádélko. Vašemu čtyřnohému kamarádovi je jedno, v čem se s ním válíte v posteli. A bonus navíc - přitulí se k vám, i když se při pohledu na sebe do zrcadla vyděsíte.

.

5. Mazlíčci vám nebudou kecat do výběru večerního filmu. Ani během něj, takže pokud vás náhodou nějaká dojemná část romantického filmu rozbrečí, nebudou vám to připomínat dalšího půl roku. A jestli dáte radši přednost nějakému akčnějšímu snímku, rozhodně nebudou proti.


 

.

Jste momentálně nezadaní? To je přece bomba. Můžete trávit čas se svou zvířecí láskou. A na Valentýna udělat radost sami sobě. Čím? Co třeba šperkem s vyrytou fotografií vašeho mazlíčkawink