Soutěž

Tipni kód a vyhraj chuťový zážitek pro svého mazlíčka!
 

Vaši čtyřnozí miláčci se budou oblizovat až za ušima. :-) Přichystali jsme pro vás soutěž, kde mají všichni úplně stejnou šanci vyhrát. Rozhodující je pouze dobrý tip či náhoda. :-)

Prvním 250 výhercům rozdáme lahodné ceny v hodnotě 37 542 Kč.

Dopřejte svému mazlíčkovi chuťový zážitek jako v luxusní restauraci. Vyhrajte pro něj delikátní menu, které mu budete téměř závidět.

Žádný pes neodolá vůni britského hypoalergenního holistického krmiva bez obilovin Best Breeder Grain Free s 50% čerstvého a sušeného masa. Pochutná si ten váš na lososovi a pstruhovi se sladkými bramborami a chřestem, krůtě se sladkými bramborami a brusinkami, jehněčím se sladkými bramborami a mátou či snad na vepřovém se sladkými bramborami a jablky ? :-)

Jak bude asi vaše kočka mňoukat blahem, když jí dáte Best Breeder Grain Free s 60% čerstvého a sušeného lososa nebo 61% čerstvé a sušené krůty ? :-)

Váš pes bude skákat šipku i do misky s granulemi Best Breeder superprémiové řady s nízkým obsahem snadno stravitelných obilovin. Pošmákne si na jehněčím s rýží nebo na lososovi s bramborami ? Vyžere mu misku kočka nebo si raději dá své ? :-) 

Ochutnal už někdy váš pes konzervu s klokanem s brusinkami, kozou s mrkví , koněm s mrkví nebo jinými netradičními druhy masa holistických konzerv bez obilovin Topstein Farm Fresh ?  A co třeba zvěřinu a bůvola se sladkými bramboramihovězí a bažanta s mrkví a špenátem či kuře a italskou šunku se švýcarským mangoldem a ananasem německých konzerv GranataPet obsahující i semena granátových jablek? :-)

Na vaše miláčky čeká celá řada vybraných lahůdek z našeho sortimentu nebo slev na nákup. 

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a vše se vždy dozvíte jako první!