Co pro svého psa doopravdy znamenám?


Psi nedokáží mluvit a tak jen těžko poznáme jejich pravé pocity. Má vás chlupáč doopravdy z celého psího srdce rád? Nebo jste jen ta osoba, která má po kapsách vždycky něco dobrého k snědku? Odhalte, co se doopravdy skrývá v hlavě vašeho čtyřnohého parťáka. 
 


Každé ráno nakrmit, každé odpoledne vyvenčit. Přpadáte si jako každý druhý obyčejný majitel psa. Ovšem pro svého chlupatého parťáka jste ten nejlepší psí rodič, kterého potřebuje každý den.

Kdybych tady nebyl, nikdo si toho ani nevšimne -  říkáte si občas. Pro svého psa jste ale ta nejdůležitější osoba. Jste jeho superhrdina, který ho vždy zachrání!

Váš partner na vás nemá čas? Nestojíte mu ani za jedno zavolání? Cítíte se, že se vám láska vyhýbá obloukem. Váš chlupáč vás ale z celého srdce miluje a dá vám všechnu svou lásku!

V práci toho máte nad hlavu a šéf na vás křičí? Pro svého čtyřnohého kamaráda jste vy ten šéf!

Když se podíváte do zrcadla, není vaše tělo úplně dokonalé? Váš hafan vaši postavu vážně žere! Jste pro něj krásnější než všechny modelky.

 

Snažíte se vařit, ale ten blivajz se vážně nedá jíst? Pro svého chlupáče jste hotový šéfkuchař! Ten kousek masa s granulemi, co jste mu servírovali včera k večeři, byl prostě vynikající.

Nemáte zatím takové výsledky, jakých byste chtěli dosáhnout? Bojujte dál! Váš chlupáč vás už nyní vidí jako nejúspěšnější a nejchytřejší osobu. 

Cítíte se někdy jako malý, šedý, deštivý obláček? Pro svého chlupáče jste zářivým sluncem, které rozjasní každý jeho den.

Znamenáte pro svého chlupáče celý svět. Jste jeho jeho rodina, jeho přítel, jeho všechno. Dopřejte mu život plný lásky, her a kvalitního krmení a užívejte si společně každý okamžik. :) 

Dostupné z: www.3miliondogs.com