Jak dobří lidé zachránili kokršpaněla, který málem přišel o sluch a jak můžete pomoct i vy

Jsme milovníci zvířat - stejně jako vy. Není nám lhostejné, co se děje s pejsky v našem kraji. Proto jsme spojili své síly s Moravskoslezským spolkem na ochranu zvířat. Nás i vás čekají příběhy zanedbaných zvířat, které spolek zachránil a dal jim novou šanci na lepší život.

Když se kokršpanělí kluk Jack dostal do rukou Moravskoslezského spolku jeho stav byl příšerný. Místo uší měl hnisající hroudy, zablešená záda a příšerně zapáchal. Byla jasné, že trpěl bolestmi. Do hodiny byl na veterinární klinice a okamžitě se začalo s léčbou.

Na kokršpaněla Jacka se po týdnu přijela podívat i naše výživová specialistka Monika a sama viděla, že ze zanedbaného psa trpícího bolestmi se zase stává šťastný chlupáč.

  

Barbora Tocauerová z Moravskoslezského spolku vyprávěla naší Monice ještě jeden příběh. Ukázala ji osmiletého pudlíka, který ztratil páníčku. Příbuzní o něj neměli zájem, a tak je nyní v péči spolku. Teď se léčí po kastrace a čeká na člověka, který mu dá nový domov. Jeho nejkrásnější vlastnost? Je naprosto bezkonfliktní a se psy s dětmi skvělě vychází. 

heart Šanci začít znova žít můžete dát i vy

Výdaje na léčbu nemocných chlupáčů nejsou malé, ale co je důležitější než zdraví? I vy můžete na účet 2100486924/2010 či na transparentní účet 2601019371/2010 jakoukoliv částkou přispět na jejich vyléčení.  Za Moravskoslezský spolek a hlavně za psí sirotky předem velmi děkujeme. Jsme vděční za vaši pomoc.

enlightenedZískejte přítele na celý život

Po vyléčení jsou zdraví a očkovaní pejsci vždy nabídnuti k adopci. Takže pokud vás zasáhl nějaký z příběhů a chtěli byste právě vy být novým páníčkem psího sirotka - ozvěte se na 731 089 709 nebo na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek je 1000,- Kč. Láska napořád.