Jak labrador s rakovinou doprovodil svoji páníčku k oltáři

Před 15ti lety našla Kelly v nákupním vozíku opuštěné štěně labradora.


"Vůbec jsem nechtěla psa, ale když jsem ho uviděla, prostě jsem si ho musela vzít domů. Byla to láska na první pohled," říká Kelly. 

 

 Kelly a labrador Charlie se stali nerozlučnou dvojkou. Život je ale někdy příliš nespravedlivý. Charliemu našli nádor na mozku a labrador plný energie se měnil v unaveného a slabého chlupáče.


 

 

 

 

 


 

 

 

V té době Kelly její přítel požádal o ruku a chystala se svatba. Budoucí nevěsty se starají o své bílé šaty, družičky a čtyřpatrový dort. Kelly se starala jen o to, aby jí uličkou k oltáři mohl doprovázet její milovaný Charlie. 

 

 

  

 

 

A co se nestalo? V den svatby jakoby Charlie chytil druhý dech. Byl to zase ten šťastný labrador plný energie a  doprovodil Kelly k oltáři, kde řekla své "ano".
 

 

 
 

 

 

"Viděla jsem mu to na očích. Byl tak šťastný, že je s námi a já byla tak šťastná, že jsem s ním.Týden po svatbě Charlie zemřel. Lehl si před krb vedle své páníčky a spokojeně usnul. "Bylo to nádherných 15 let," s láskou v srdci vzpomíná Kelly. 
 

 

 


  

 

 

 

Že známe hrdiny jen z příběhů? Kdepak. Psi jsou naši hrdinové a jejich láska ke svým páníčkům hory přenáší. A kdo je vašim hrdinou? Napište nám na Facebook KRMÍM KVALITNĚ.


Dostupné z: boredpadna.com