Milí zákazníci, přestěhovali jsme zásoby krmiva pro vaše mazlíčky do nového výdejního skladu. Od pondělí 2. prosince nás najdete na adrese U Statku 449/6, 747 05 Opava - Malé Hoštice. Těšíme se na vaši návštěvu!
8. Červen 2018

Jak vybrat svému psovi chutné granule, aby se z nich olizoval až za ušima?

Představte si situaci, kdy máte doma hafana, který baští jen z hladu. I když má kvalitní krmivo, tak je už znuděný ze stále stejné chuti. Jeho miska bývá věčně plná a v granulích se vám přehrabuje jako slepice v zrní. Váš pes je smutný, vy jste nešťastní. Zní vám popsaná situace povědomě?

Nechte svého hafana vybrat granule pro psy, které mu zachutnají. Vás by taky nudilo, kdybyste jedli každý den to samé. Dopřejte parťákovi dobrodružství v podobě chutí z různých koutů světa, ať zažije opět ten příjemný pocit, že by chtěl přidat po své běžné porci ještě další nášup.

Už žádné zbytečné utrácení, nechte volbu granulí na svém psovi

Váš pes nemusí už ležet smutně u misky a jen snít o tom, že se jeho touhy po lahodnějším krmivu stanou skutečností. Zaujměte opět svého čtyřnohého parťáka. Nechte ho procestovat svět a objevit chutě i vůně dalekých oceánů, horských luk a hájů nebo třeba vesnické pohody. Vše z klidu domova – místa, kde je váš zvířecí parťák v bezpečí a se svými zodpovědnými páníčky.

Co pro svého čtyřnohého přítele můžete udělat, aby byl zase šťastný a spokojeně baštil? Připravte mu pořádně bohatou degustační porci granulí různých receptur a vyberte pro něj jinou příchuť, která ho opět na nějaký čas zaujme. Buď zkuste 10 vzorků po 100 g krmiva nebo 6 vzorků po 2 kg krmiva od Best Breeder Grain Free. Váš hafan si sám vybere ty nejlepší granule, které mu zachutnají. A vy výrazně ušetříte, protože nebudete kupovat velké pytle, ke kterým by váš mazlík třeba jen čichnul a více se jich nedotkl.

Kam všude se v chutích váš zvířecí parťák s touto parádní baštou dostane?

Pojďme to společně zjistit... 

Váš hafan má pořád plnou misku, protože mu krmivo nechutná? Vyberte mu chutné granule pro psy Best Breeder Grain Free.

  1. Nechte objevit svého psa daleký oceán

Moře i oceány jsou plné čerstvých ryb, které si váš hafan zaslouží ochutnat. Nechte mu do misky doplavat ve vzorcích granulí maso z lososa, tresky nebo třeba i tuňáka. Váš parťák vyzkouší jejich lahodnou chuť z dalekých vod a při každé porci bude slyšet šumění vln, ve kterých se pohybuje jeho kořist.  

  1. Umožněte zažít hafanovi vesnickou pohodu

Je slunečný letní den, hafan spokojeně polehává na dvorku a pozoruje zdejší domácí zvířata. Venkovská idylka. Jeho představy však směřují nejenom k tomu, aby členy domácnosti ochránil od zlých nepřátel mimo jeho území, ale zároveň touží po pořádně šťavnatém mase. Dopřejte svému psovi chutě venkova v jeho vzorcích granulí a nemusíte se bát, že by zbytečně naháněl vaše zvířata na dvorku. Kuřecí, kachna, jehně, pstruh i vepřové – vše bude mít ve své misce z výběrových chovů.

  1. Probuďte v parťákovi pravého lovce

Nechte probudit ve svém psovi duši lovce. Při každém kousnutí do granule zažije ten pocit, že chytnul pořádně masitou zvěřinu v lese. Už vašeho hafana nečeká žádné nudné polehávání u krmiva, každá porce mu přinese nezapomenutelný zážitek jako královi z úspěšného honu.

Máte doma psího mlsouna?

Pokud je váš pes pořádný gurmán, ozvěte se našim zkušeným výživovým specialistům a nechte pro něj namíchat krmivo na míru jeho potřebám. Váš parťák bude opět baštit s chutí granule jako dítě v létě zmrzlinu.


Byly pro Vás informace v článku užitečné?

Sdílejte je se svými přáteli. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat

Se psem na dovolenou k moři: Co určitě zabalit a jak správně krmit

Jaká strava je pro vašeho pejska na dovolené ta nejlepší? Víte, které 3 věci musí mít váš mazlíček zajišťěné, aby mohl cestovat v rámci EU?

Jak vybrat kvalitní krmivo, aniž byste za něj utráceli jmění

Dáte na reklamu nebo spoléháte na své znalosti? Zjistěte, co se píše ve složení malým písmem, jak vybrat krmivo pro citlivé psy a jak je to skutečně s tuky v krmivech.

HLEDÁTE KRMIVO,
které bude odpovídat potřebám vašeho mazlíčka?

Naši odborníci na výživu se postarají o to, aby váš mazlíček prožil šťastný život díky krmivu, které přesně odpovídá jeho potřebám.

Chci krmivo na míru